کد خبر: 952160 A

مربی تیم استقلال تهران با حضور در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان اصفهان به سوالات پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، طبق عادت طی هفته‌های گذشته فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از دیدار استقلال شرکت نکرد. مجید نامجومطلق پس از برتری دو بر صفر آبی پوشان مقابل سپاهان به نشست خبری رفت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

نامجومطلق در ابتدا گفت: خوشبختانه آنالیز خوبی از تیم سپاهان داشتیم و سعی کردیم با  کناره‌های این تیم فرصت گلزنی از تیم را بگیریم. ما سعی کردیم در درجه اول توپ‌های دوم را بگیریم تا سپاهان را کار بیندازیم. 

او ادامه داد: قطعا بازی جام حذفی چون تیم بازنده از جام خارج می‌شود به همین دلیل هر دو تیم در شروع کار با احتیاط کار را شروع کردند. ما چون مصدومان زیادی داشتیم سعی کردیم بازی را کنترل و سپس به سپاهان ضربه بزنیم که به هدفمان رسیدیم. بازیکنان ما با تمام توان بازی کردند، ما 4 روز پیش بازی سنگینی مقابل شهرخودرو داشتیم و امروز بازی پرفشاری را تحمل کردیم.

مربی استقلال افزود: تقدیم کردن این برد به هواداران و تشکر از بازیکنان زحمتکش استقلال کمترین کار است چون آنها خیلی خوب بازی کردند. ما موقعیت‌های بیشتری نسبت به سپاهان داشتم. هر تیمی که در این بازی پیروز می‌شد بیشترین شانس را برای قهرمانی دارد و امیدوارم این موضوع به حقیقیت بپیوندد چون حق استقلال است که تیم ما یک جام بگیرد.

نامجومطلق درباره اتفاقات داوری در این مسابقه گفت: در مورد پنالتی کمی شلوغ شد اما در اواسط بازی و قبل از آن پنالتی باید صاحب یک ضربه پنالتی دیگر می‌شدیم. به جز صحنه‌ای که ما اعتراض داشتیم بنیادی‌فر خیلی خوب از عهده این بازی برآمد. امیدوارم ما در مورد صحنه‌هایی که اعتراض داشتیم اشتباه کرده باشیم.

مربی آبی‌ها درباره پیش بینی از حریف استقلال در نیمه نهایی جام حذفی گفت: برای ما فرقی ندارد که به کدام تیم بخوریم چون در نهایت یک تیم قهرمان می‌شود و برنده بازی بعد به مرحله فینال می‌رسد. هر تصمیمی که گرفته شود ما تابع آن هستیم.

استقلال تهران سپاهان اصفهان مجید نامجومطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر