کد خبر: 952115 A

یک چهارم نهایی جام حذفی

استقلال تهران در بازی جام حذفی با از پیش رو برداشتن سپاهان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان رفت.

نیمه اول این بازی جذاب با برتری یک بر صفر آبی پوشان تهران به پایان رسید. با خطای شایان مصلح روی مهدی قایدی در وقت‌های اضافه نیمه اول ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام شد و وریا غفوری موفق شد این ضربه را برخلاف شیرجه پیام نیازمند به تور دروازه سپاهان بچسباند.

در نیمه دوم این مسابقه تیم استقلال با خلق موقعیت‌های زیاد به دروازه سپاهان نزدیک شد و در دقیقه 61 علی کریمی روی پاس هروویه میلیچ  موفق شد در موقعیت تک به تک با نیازمند قرار گرفته و دومین گل آبی‌ها در این بازی را به ثمر برساند. در ادامه تلاش‌های طلایی پوشان برای به گل رسیدن ناکام بود و بازی با نتیجه دو بر صفر به سود میزبان پایان یافت.

اخطار

کارت زرد:

مسعود ریگی (28)، حسین حسینی (67) از استقلال

شایان مصلح (33)، کی روش استنلی(40) از سپاهان

ترکیب استقلال

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری(94 امیرحسین خدامرادی)، عارف غلامی، علی کریمی، مسعود ریگی، هرویه میلیچ(73 میلاد زکی پور)، آرش رضاوند(88 سینا خادم پور) و مهدی قایدی(93 محمد بلبلی)

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، محمدرضا مهدی زاده، شایان مصلح(46 محمدرضا حسینی)، محمدطیبی، مهدی ترکمان(56 سعید آقایی)، مهدی کیانی، امیدنورافکن(73 علی قربانی)، سروش رفیعی(77 رسول نویدکیا)، رضا میرزایی، محمد محبی و کی روش استنلی

استقلال تهران سپاهان اصفهان مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر