کد خبر: 951776 A

گلرهای استقلال و سپاهان علاوه بر تقابل تیمی یک رقابت پنهان شخصی هم با هم دارند که تقابلشان را ویژه‌تر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال و سپاهان امشب و چند روز پس از دیدار برگشت لیگ برتر بار دیگر و این بار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم خواند رفت و این دیدار علاوه بر حساسیت‌های ذاتی خود تقابل‌های ویژه‌ای دارد که جذابیت آن را افزایش می‌دهد و یکی از آنها رقابت پنهان گلرهای دو تیم است.

حسین حسینی و پیام نیازمند را از جنبه‌های مختلف می‌توان کنار هم قرار داد. دو گلر نیمکت نشین ایران در جام جهانی 2018 و نزدیک‌ترین رقبای رسیدن به شماره یک تیم ملی در کنار رشید مظاهری که در سال‌های اخیر پشت خط علیرضا بیرانوند مانده‌اند و تلاش می‌کنند شماره یک تیم ملی را به خود اختصاص دهند.

از سوی دیگر حسینی فصل گذشته موفق شده بود رکورد کلین شیت تاریخ لیگ برتر را به خود اختصاص دهد و پیام نیازمند در فصل جاری این رکورد را ارتقا داده و مال خود کرد تا فصل جدیدی از رقابت گلرهای استقلال و سپاهان شکل بگیرد.

قطعاً میزان آمادگی گلرها در بازی امروز تاثیر مستقیمی در نتیجه بازی خواهد داشت و در دیدار چند روز قبل نیازمند 2 بار و حسینی یک بار مغلوب بازیکنان حریف شدند و نتیجه بازی به سود استقلال پایان یافت ولی هر دو گلر در ثبت کلین شیت مقابل هم ناکام بودند و امروز به نوعی شاهد راند دوم مبارزه آنها در ورزشگاه آزادی هستیم و هر دو سعی دارند ناکامی بازی قبل را به نوعی جبران کنند.

با توجه به حذفی بودن ماهیت بازی امروز احتمال اینکه کار به ضربات پنالتی کشیده شود هم زیاد است و در این شرایط نقش نیازمند و حسینی پررنگ‌تر هم خواهد شد.

باید دید برنده نبرد حساس امروز کدام یک از این دو نفر خواهد بود.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران سپاهان اصفهان حسین حسینی پیام نیازمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر