کد خبر: 951594 A

باشگاه باشاک‌شهیر استانبول در راستای کاهش هزینه‌های اضافه‌اش و کم کردن فشاری که پرداخت حقوق‌ بازیکنانش به این تیم می‌آورد، به همکاری خود با روبینیو پایان داد.

به گزارش ایلنا، باشگاه ترکیه‌ای در یک پست در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد مهاجم برزیلی سابق منچسترسیتی فصل آینده در این تیم نخواهد بود. این در حالی است که روبینیوی 36 ساله امسال به باشگاه شهر استانبول برای قهرمانی در سوپر لیگ ترکیه کمک بسزایی کرد. در بیانیه این باشگاه راجع به آینده روبینیو آمده است: «ما از روبینیو که یک ورزشکار مثال‌زدنی و باشخصیت و فروتن است، به خاطر تمامی تلاش‌هایش در باشگاه‌مان کمال تشکر را داریم و برای او در ادامه حرفه‌اش آرزوی موفقیت می‌کنیم.»

به این ترتیب دوران سه ساله حضور روبینیو در ترکیه به پایان می‌رسد، دورانی که با عضویت او در تیم سیواس‌اسپور آغاز شد. روبینیو تا پایان این فصل با استانبول باشاک‌شهیر قرارداد داشت و حالا بدون تیم است و می‌‌تواند به هر تیمی که بخواهد، ملحق شود.

 

هنوز صحبتی مبنی بر بازنشستگی روبینیو صورت نگرفته است اما مشخص هم نیست که آیا او قصد دارد به دوران بازی‌اش ادامه دهد یا نه. او سال 2019 پس از بازی در تیم گوانگژو اورگراند چین، به استانبول باشاک‌شهیر پیوست.

 

روبینیو باشاک‌شهیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر