کد خبر: 951332 A

مربی سپاهان در مورد شرایط تیمش در آستانه بازی با استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سعید الهویی در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل استقلال در جام حذفی اظهار داشت: بازی جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و در این تورنمنت هر بازی مثل فینال است چرا که در صورت شکست فرصت جبران وجود ندارد و برای همین ما همه تلاش خودمان را می‌کنیم با با عملکرد خوب بهترین نتیجه ممکن را در این دیدار کسب کنیم. در طول هفته تلاش کردیم از لحاظ روحی و جسمی بازیکنان را ریکاوری کنیم تا اتفاقات هفته گذشته را فراموش کنند چرا که اتفاقات خوشایندی نبود و نتایج خوبی کسب نشد.

وی افزود: باید این را بگویم که طبق آنالیزها و آمارهای موجود ما در هفته‌های اخیر پس از کرونا یکی از دو تیم اول لیگ از لحاظ ایجاد موقعیت و از لحاظ موقعیت ندادن به حریف هستیم ولی دو عامل باعث عدم نتایج مناسب تیم ما شد. یکی از آنها بدشانسی است و یکی اشتباهات داوری که در دو دیدار اخیر مقابل استقلال و نساجی به ما ضربه زد. کادرفنی و کادرمدیریتی هم به این موضوع واقف هستند که تیم از لحاظ روند بازی وضعیت خوبی دارد و حریفان ما هم اعتراف می‌کنند که سخت ترین بازی فصلشان جلوی ما بوده و در گرفتن حتی یک امتیاز هم خوش شانس بودند. ما تلاش می‌کنیم این روند خوب بازی را به روند خوب نتیجه گیری تبدیل کنیم و امیدوارم از بازی با استقلال این موضوع شروع شود. از طرف خودم و کادرفنی و آقای قلعه‌نویی از هواداران واقعی سپاهان عذرخواهی می‌کنم ولی بدانند کادرفنی و بازیکنان تا آخرین ذره انرژی‌شان را می‌گذارند تا سپاهان بهترین نتایج را بگیرد.

مربی سپاهان با اشاره به شکست چند روز قبل سپاهان مقابل استقلال و تقابل دوباره با این تیم گفت: تجربه بازی کردن در فاصله کوتاه زمانی نکات منفی و مثبت دارد. تلاش ما این است که از نکات مثبت استفاده کنیم و ضعف‌ها ی خودمان را کمرنگ‌تر کنیم و شرایط تیم را با آنالیز بهبود ببخشیم. این را هم بگویم که شکل بازی کردن تیم‌ها در لیگ و جام حذفی متفاوت است و ما فردا با تفکر جام حذفی وارد زمین خواهیم شد. امیدوارم بتوانیم نتیجه باب میل خودمان و هواداران بگیریم.

الهویی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرش در مورد انتخاب بنیادی‌فر به عنوان داور مسابقه گفت: من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم ولی خواهشی که از همه داوران دارم این است که همه تلاششان را بکنند تا عدالت رعایت شود و ما فقط خواستار برقراری عدالت هستیم تا بر اساس شرایط بازی و شایستگی تیم‌ها نتایج بازی رقم بخورد نه به واسطه اتفاقات بیرونی. ما نمی‌خواهیم کسی به نفع ما کاری انجام دهد یا هدیه‌ای به ما بدهند. نمی‌خواهیم خطای مهاجم ما روی مدافع حریف را برای ما پنالتی بگیرند فقط خواهان عدالت هستیم.

وی در مورد غیبت دیاباته در بازی با سپاهان گفت: به هر حال دیاباته هم مثل خیلی از نفرات دیگر جزو بازیکنان تاثیرگذار استقلالاست ولی سپاهان یک تیم بزرگ است که سرمربی بزرگ و بازیکنان با کیفیت زیادی دارد و اگر عدالت رعایت شود با حضور هر رقیبی می‌تواند پیروز شود. حرف ما در مورد عدالت فقط داوری نیست. برای مثال ما برای ارتباط با gpsman و آنالیزورمان به مشکل خوردیم و گفتند ممنوع است و ناظر بازی مانع ما شد ولی تیم‌های دیگر در طول بازی از اپل واچ استفاده می‌کنند اگر قرار است از لوازم التکرونیکی استفاده شود نشود باید به هر شکل آن ممنوع باشد و در همین جزئیات هم شاهد عدالت نبودیم.

الهوی در مورد حضور قلعه‌نویی روی نیمکت سپاهان هم توضیح داد: قطعاً حضور ایشان تاثیر زیادی روی روند بازی و بازیکنان دارد و بازیکنان تلاش می‌کنند به خاطر هواداران و خودشان و قلعه‌نویی حتما پیروز شوند.

مربی سپاهان در پایان در مورد اینکه اگر این تیم صعود کرد ترجیح می‌دهند با کدام تیم روبرو شوند هم گفت: در جام حذفی فرقی نمی‌کند با کدام تیم روبرو شوید و تیمی قهرمان می‌شود که همه حریفان خود را ببرد و تمرکز ما فقط روی بازی با استقلال است.

سپاهان استقلال تهران سعید الهویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر