کد خبر: 950606 A

مربی تیم شهرخودرو مشهد گفت: ما تیم غالب زمین بودیم. تنها حسرت من این بود که نتوانستیم پیروز میدان شویم.

به گزارش ایلنا، داود سید عباسی، مربی شهرخودرو در غیاب سهراب بختیاری زاده به نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال تهران رفت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

سید عباسی در ابتدا گفت: باید یک خسته نباشید به بازیکنان شهرخودرو بگویم که یک بازی خوب و تاکتیکی و کلاسیک مقابل استقلال داشتند. ما تیم غالب زمین بودیم. تنها حسرت من این بود که نتوانستیم پیروز میدان شویم.

او درباره عملکرد داوری گفت: بعضی چیز ها دیگر واضح است. بعضی چیزها از دست کادر فنی خارج است. به نظر من گل اول استقلال آفساید بود و گل دوم این تیم پنالتی نبود. قبل از پنالتی استقلال، داور به نفع ما خطا نگرفت. اشتباه داوری بخشی از فوتبال است و تیم ما همیشه از این مساله حمایت کرده اما همیشه هم ضربه خورده است. وقتی جلوی تیمی مثل استقلال بازی می کنید، برخی زمان ها خیلی تعیین کننده است. صحنه ای که ما گل خوردیم آفساید بود اما ما نباید چنین موقعیت هایی به حریف می دادیم.

مربی شهرخودرو در پایان گفت: ما در طول فصل از این دست مشکلات داشتیم اما دوباره ادامه دادیم. ما تا آخر فصل سعی می‌کنیم حقانیت خود را ثابت کنیم. تیم ما در بخش خصوصی است و اگر کمکی هم به ما نمی کنند، حداقل باعث دلسردی نشوند.

استقلال تهران داوود سیدعباسی شهرخودرو مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر