کد خبر: 950505 A

وقتی مشهدی‌ها حکم اخراج شفر را امضا کردند

در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر استقلال به مصاف شهر خودرو می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا،  در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ هجدهم استقلال در دربی تهران با نتیجه 1 بر صفر به پرسپولیس باخت تا سرخ پوشان گام بلندی برای قهرمانی بردارند. همچنین به نظر می‌رسید با شکست در دربی دست استقلال از جام قهرمانی دور بماند. در هفته بعد نیز استقلال از پس سایپا بر نیامد تا این بازی صفر صفر مساوی شود تا بحران در استقلال تشدید شود.

دلیل افت کیفی پرسپولیس از نگاه نوراللهی - خبرآنلاین

در هفته بیست و پنجم در بازی حساس استقلال در اصفهان باید به مصاف سپاهان می‌رفت. آبی پوشان با درخشش و گلزنی آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی خود موفق شدند در دقیقه 95 گل بزنند تا شاگردان شفر سپاهان را شکست دهندتا از بحران خارج شوند. همچنین با شکست شاگردان امیر قلعه نویی، سرخ‌پوشان پایتخت خود را به هت‌تریک قهرمانی نزدیک تر شدند.. استقلال در هفته  بیست وششم نیز موفق شد با گل قائدی ماشین سازی را شکست دهد تا دوباره امیدهای  این تیم در لیگ هجدهم برای قهرمانی زنده شود.

پاتوسی خاطرات حیدریان را زنده کرد (عکس) :: ورزش سه

اما در هفته بیست و هفتم لیگ هجدهم شاگردان شفر در بازی حساس و 6 امتیازی به مصاف شهرخودرو رفتند. استقلال با پیروزی در این بازی می‌توانست با وجود شکست در دربی رقیب سرسخت و قطعی پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر شود. اما شهرخودرو با گل دقیقه 9 بهنام برزای بازیکن سابق استقلال موفق شد آبی‌پوشان تهرانی را شکست دهد. این شکست علاوه بر اینکه امیدهای استقلال را برای قهرمانی کم رنگ کرد حکم اخراج شفر را اخراج کرد.

برزای: به استقلال گل زدم، انگار گل خورده بودیم - تابناک | TABNAK

 

 

 

 

 

استقلال پرسپولیس لیگ برتر لیگ خلیج فارس شهرخوردو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر