کد خبر: 950201 A

سرمربی نساجی از تقابل دشوار تیمش مقابل سپاهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر سپاهان اصفهان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: فوتبال کمک می‌کند تا با دوستان خود تجدید دیدار داشته باشیم و یکدیگر را از نزدیک ببینیم. فوتبال می‌تواند وسیله‌ای برای تجدید دوستی‌ها باشد و می‌تواند فضای خوبی در جامعه ایجاد کند.

وی با آرزوی سلامتی برای امیر قلعه‌نویی و اهالی فوتبال افزود: امیدوارم هیچ‌کدام از دوستان خود و اهالی فوتبال را در لباس بیماری و در بیمارستان نبینیم و دوستان‌مان همواره سالم باشند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به اینکه با توجه به روند خوب تیمش در بازی‌های اخیر فکر می‌کند بتواند فردا مقابل سپاهان زخم‌خورده نتیجه خوبی کسب کند، گفت: ابتدا از حمایت مدیریت باشگاه و تلاش‌های کادرفنی، بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی و رسانه‌ای باشگاه تشکر می‌کنم. خوشبختانه همه این بخش‌ها درست کار می‌کنند و از زمانی که به نساجی آمدم نتایج خوبی کسب کردیم که تمام این عوامل به یکدیگر ربط دارد.

فکری با بیان اینکه خود را برای بازی فردا هم آماده کرده‌ایم، ادامه داد: به داشتن این بازیکنان افتخار می‌کنم. آنها در این مدت تمام سختی‌ها را تحمل کرده‌اند و یک‌دل و یک‌دست تلاش کردند و نتایج خوبی هم رقم زدند. می‌دانیم فردا بازی سختی در پیش داریم اما با توجه به انگیزه بازیکنان و تلاشی که در مدت اخیر انجام داده‌اند امیدواریم که از بازی با سپاهان نیز دست ‌پر خارج شویم.

وی در پاسخ به اینکه تیمش برابر سپاهان به دنبال کسب یک امتیاز است یا به برد نیز فکر می‌کند، بیان کرد: با توجه به اینکه مهمان سپاهان هستیم به کسب یک امتیاز و نباختن فکر می‌کنیم، اما به دنبال ارائه بازی کاملاً بسته و بسنده کردن به یک امتیاز نیستیم. در چند بازی مساوی کردیم اما موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد کردیم که اگر بازیکنان در زدن ضربات آخر دقت می‌کردند حتی می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم؛ بنابراین در بازی فردا در عین حال که تلاش می‌کنیم حداقل امتیاز را کسب کنیم نیم‌نگاهی نیز به پیروزی داریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: سپاهان یکی از تیم‌های خوب لیگ است که از ساختار و مدیریت مطلوب، سرمربی باتجربه و بازیکنان توانمندی برخوردار است و امتیاز گرفتن از این تیم سخت است، اما امیدوارم از اصفهان با امتیاز برگردیم.

فکری درباره اینکه برای بازی فردا نیز چند بازیکن خود را در اختیار ندارد، بیان کرد: از بازی ماشین‌سازی به بعد که به نساجی آمدم در هر بازی چند بازیکن آسیب‌دیده یا محروم داشتیم اما خوشبختانه سایر بازیکنان بسیار باانگیزه و با اعتماد به نفس بازی کرده و باعث شدند مقابل حریفان یا به تساوی برسیم و یا آنها را شکست دهیم. برای بازی فردا نیز تعداد زیادی از بازیکنان ما دچار آسیب‌دیدگی هستند اما مطمئنم سایر بازیکنان با تمام وجود در زمین بازی خواهند کرد. مطمئناً نتیجه بازی قابل پیش‌بینی نیست اما برای من مهم این است که تمام بازیکنانم با تمام وجود بازی می‌کنند که ان‌شاءالله این اتفاق در بازی فردا نیز رخ می‌دهد.

نساجی مازندران سپاهان اصفهان محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر