کد خبر: 950000 A

استقلال با ادامه این روند جایگاه خودش را در رتبه دوم جدول رده‌بندی تثبیت کرده و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست می‌آورد.

به گزارش ایلنا،فرهاد مجیدی بعد از کارستان بازی با سپاهان که در نیمه دوم تیم 10 نفره استقلال را مقابل سپاهان برنده و پیروز از میدان خارج کرد با نشان دادن هیس برای منتقدان و مخالفانش خط‌ونشان کشید. بر اساس یکی از روایت‌ها منظور و طرف حساب سرمربی جوان استقلال مهدی عبدیان عضو جدید و متمول هیات مدیره بود که گویا آن روز در ورزشگاه آزادی حضور داشت و بازی با سپاهان را از نزدیک تماشا می‌کرد.

عبدیان دوست صمیمی علیرضا منصوریان است و زمانی که علی منصور برای بخشیدن طلب 2 میلیارد نومانی اش به باشگاه رفت در کنار او و احمد سعادتمند عکس یادگاری گرفت که گفته‌ می‌شود فرهاد به خاطر این موضوع از مدیرعامل باشگاه دلخور است. آن‌هم در شرایطی که از منصوریان به‌عنوان یکی از آلترناتیوهای فرهاد نام‌برده می‌شد و شایعه شده بود که قرار است به استقلال برگردد.

هرچند کمی بعدازاین ماجرا عبدیان موضوع بازگشت منصوریان را قویاً تکذیب کرد و هشدار داده که از طریق واحد حقوقی باشگاه با شایعه‌سازان برخورد خواهند کرد:«منصوریان به‌تازگی درمصاحبه‌ای از مجیدی حمایت کرده و حتی در جلسه گفت در این مدتی که مجیدی سرمربی استقلال بوده چندین بار با او تماس تلفنی داشته و در خصوص موارد مختلف و شرایط باشگاه با او صحبت کرده است. اما اگر قرار باشد به‌جای او برود اصلاً با او تماس می‌گیرد؟»

پس از ناکامی استقلال در بازی خانگی مقابل نساجی عبدیان پستی منتشر کرد که از تصمیم مدیران باشگاه برای ایجاد تغییرات در کادر فنی حکایت داشت:« بهترین تصمیم در بهترین زمان قوی‌ترین لشکر دنیاست که زمان آن فرارسیده است. » او سعادتمند را هم تگ کرده بود تا نشان دهد در این مورد باهم توافق دارند.

گذشته از این نه مدیرعامل باشگاه و نه هیچ‌کدام از اعضای هیات مدیره صحبتی درباره این‌که مجیدی سرمربی فصل آینده استقلال خواهد بود انجام نمی‌دانند و فقط تأکید داشتند که باید از او حمایت کرد تا این در ادامه موفق شود. پس از برتری استقلال برابر سپاهان و هیس نشان دادن فرها مجیدی برای اولین بار یکی از مدیران باشگاه اعلام کرد که او فصل آینده هم سرمربی استقلال خواهد بود.

این مدیر هم کسی نبود جز مهدی عبدیان که شایعه اختلاف  و ناراحتی مجیدی از او به گوش می‌رسد:« استقلال بازی بسیار خوب و هدفمندی را مقابل سپاهان به نمایش گذاشت و توانست سه امتیاز شیرین را به دست آورد. اگرچه استقلال ۱۰ نفره شد اما با تدابیر کادر فنی و تلاش بازیکنان موفق شد روند بازی را به سود خود تغییر داده و به آنچه لیاقت و استحقاقش را داشت، برسد. مجموعه استقلال نشان داد برای موفقیت و سرافرازی و شادی دل هواداران از جان‌مایه می‌گذارد و از کوچک‌ترین تلاشی دریغ نمی‌ورزد.

به‌طور حتم استقلال با ادامه این روند جایگاه خودش را در رتبه دوم جدول رده‌بندی تثبیت کرده و سهمیه لیگ قهرمانان را به دست می‌آورد. استقلال شایسته قهرمانی در جام حذفی است و می‌تواند با مجموعه‌ای که در اختیار دارد به این عنوان ارزشمند برسد. فرهاد مجیدی مربی توانمندی است و در بازی با سپاهان نشان داد از توانایی فنی بالایی برخوردار است و فصل آینده نیز روی نیمکت استقلال خواهد نشست.»

هرچند عبدیان به‌نوعی در حرف‌هایش به این موضوع هم اشاره کرد که از استقلال توقع نایب‌قهرمانی در لیگ برتر، قهرمانی جام حذفی و صعود در لیگ قهرمانان آسیا رادارند.این موضوع یعنی شروط سه‌گانه باشگاه برای ماندن فرهاد روی نیمکت فصل آینده موضوع تازه‌ای نیست، اما نکته مهم این است که بالاخره یکی از مدیران ارشد و تأثیرگذار استقلال از فرهاد به‌عنوان سرمربی فصل آینده نام برد.پیش‌ازاین سعادتمند درباره فرهاد و حمایت کردن از او قیدهایی چون فعلاً و اکنون زا به کار می‌برد.

حالا اینکه حمایت عبدیان به ناراحتی مجیدی از او و هیس نشان دادنش بعد از بازی با سپاهان ربط دارد یا نه هنوز مشخص نیست! به‌هرحال فرهاد برای گرفتن مجوز نیمکت استقلال در فصل آینده باید همان‌طور که خودش گفته در 3 جبهه باقی‌مانده لیگ برتر و جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق شود و در غیر این صورت بعید است حمایت‌هایی ازاین‌دست یا بردن سپاهان در ورزشگاه آزادی چیزی را برای او تضمین و قطعی کند.

مأموریتی که هرچند سخن و دشوار است اما اگر آبی‌ها همان انگیزه و کیفیت 45 دقیقه دوم بازی با سپاهان را داشته باشند دور از دسترس نخواهد بود.فرهاد با دست‌به‌جیب شدن و دادن پاداش 200 دلاری نشان داد برای موفقیت در استقلال چه انگیزه و اراده‌ای دارد!

 

 

استقلال فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر