کد خبر: 949965 A

پرسپولیس تنها 24 ساعت فرصت دارد بدهی برانکو را پرداخت کند ولی چنین پولی در حساب باشگاه موجود نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه پرسپولیس از زمانی که فوتبالدوستان به خاطر دارند درگیر پرونده‌های بدهی خود بوده و هر سال این پرونده‌ها سنگین و سنگین‌تر می‌شود و چند بار این باشگاه را با دردسرهایی مثل کسر امتیاز و بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی روبرو کرده است.

در حال حاضر جدی ترین مشکل پرسپولیس بدهی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی اسبق خودش است که حدود یک سال می‌شود که درگیر آن است و پس از اینکه طرفین به توافق نرسیدند، پرونده به فیفا کشیده شد و با شکایت سرمربی کروات، سرخپوشان در آستانه یک دردسر جدی قرار دارند.

طبق آخرین فرصتی که فیفا به پرسپولیس برای تسویه حساب با برانکو داده بود این باشگاه باید تا 6 آگوست (فردا) این پرونده را با پرداخت کامل معوقات به سرمربی کروات ببندد و در غیر این صورت طبق مفاد آیین‌نامه‌ای فیف این باشگاه را محکوم خواهد کرد.

سرخپوشان در حالی کمتر از 24 ساعت تا پرداخت طلب برانکو فرصت دارند که تا این لحظه چنین پولی در حساب باشگاه موجود نیست و بدین ترتیب می‌توان گفت باشگاه در آستانه یک دردسر جدی و محکومیت سنگین از سوی فیفا قرار دارد.

در حالیکه در روزهای اخیر صحبت از کسر امتیاز پرسپولیس مطرح بود ولی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که محکومیت پرسپولیس بسته شدن 3 پنجره نقل و انتقالاتی پیاپی خواهد بود و کسر امتیاز برای این تیم لحاظ نخواهد شد.

باید دید در ساعات باقی مانده اتفاق مثبتی در پرونده برانکو رخ خواهد داد یا پرسپولیس بایک مشکل و دردسر جدی مواجه می‌شود.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر