کد خبر: 949388 A

به ادعای رسانه‌های یونانی؛

رسانه یونانی مدعی است که دوران حضور حاج صفی در تراکتور به پایان رسیده و دیگر او را در لباس این تیم نمی‌بینیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، احسان حاج صفی، کاپیتان و هافبک تراکتور که مدتی است بحث مذاکره و توافقش با آریس یونان مطرح شده ممکن است دیگر در ترکیب سرخپوشان تبریزی بازی نکند.

از زمانی که بحث مذاکرات حاج صفی با باشگاه یونانی مطرح شده تراکتوری‌ها به استناد قرارداد او با این باشگاه اعلام کردند این بازیکن فصل آینده هم در تبریز می‌ماند ولی گفته می‌شود بند جدایی در صورت پیشنهاد خارجی در فصل سوم قرارداد این بازیکن وجود دارد و به همین دلیل می‌تواند به باشگاه یونانی بپیوندد.

در این راستا Pressaris یونان نوشت: احسان حاج‌صفی، بازیکن ایرانی به توافق شفاهی با باشگاه آریس سالونیکی دست یافت اما او برای نهایی شدن این انتقال منتظر جدایی رسمی‌اش از باشگاه تراکتور است.

بر اساس این گزارش، حضور 90 دقیقه‌ای احسان حاج‌صفی در بازی جمعه گذشته تراکتور برابر پیکان در لیگ برتر ایران آخرین بازی او بود و با فسخ قراردادش می‌تواند به آریس بپیوندد. حاج‌صفی در هفته جاری پس از دیدار با مالک باشگاه تراکتور نسبت به فسخ قرارداد اولیه‌اش که تا تابستان 2021 معتبر است اقدام می‌کند.

این رسانه یونانی در پایان نوشت: احسان حاج‌صفی به عنوان سومین خرید رسمی باشگاه آریس سالونیکی این هفته قراردادش را امضا می‌کند.

Screenshot_2020-08-04 Χατζισαφί για την επιστροφή στην Ευρώπη (για τον Άρη) Ολων το όνειρο είναι να παίξουν στο εξωτερικό -[...]

به گزارش ایلنا، با توجه به ادعای این رسانه یونانی باید منتظر واکنش باشگاه تراکتور باشیم و اینکه واقعاً کار این بازیکن در تبریز تمام شده یا نه.

حاج صفی ابتدای لیگ هجدهم از المپیاکوس یونان با قراردادی 3 ساله به تراکتور پیوست و حالا در پایان فصل دوم حضورش در این تیم در آستانه جدایی و بازگشت به یونان قرار دارد.

وی روز گذشته در گفتگو با فدراسیون فوتبال عنوان کرده بود قصد دارد فوتبالش را در لیگ ایران و در ترکیب سپاهان به پایان برساند.

 

تراکتور احسان حاج‌صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر