کد خبر: 948641 A

در هفته بیست و هفتم مسابقات لیگ برتر شاهین بوشهر در دربی این استان موفق به شکست پارس جنوبی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با توجه به ترکیب پارس جنوبی جم در مقابل استقلال در بازی معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر، به نظر می‌رسید سیروس پورموسوی در اندیشه آن است تا دست به عصا تر مقابل استقلال بازی کند تا تمامی ستاره های خود را در بازی 6 امتیازی مقابل شاهین بوشهر در اختیار داشته باشد. اما پور موسوی از آنچه که می‌ترسید به سرش آمد. در دقایق پایانی بازی با استقلال فریبرز گرامی که یک کارت زرد داشت به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد دوم جریمه شد و از زمین بازی اخراج شد. تا پارس در بازی حساس با شاهین یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان خود آن هم در خط دفاع را در اختیار نداشته باشد.

شاهین در حالی موفق به پیروزی 2 بر صفر مقابل پارس شد گل اول این تیم ارسال ابوالفضل رزاق‌پور از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین را مرتضی غلامعلی‌تبار پیشتاخته با ضربه سر در بین مدافعین پارس جنوبی وارد دروازه پارس جنوبی کرد.

گل دوم نیز نفوذ تند و تیز ابوالفضل رزاق‌پور از سمت چپ محوطه جریمه پارس جنوبی و شوت زمینی او پس از دفع فروزان وارد دروازه پارس جنوبی شد تا شاهین با دو گل از پارس جنوبی پیش بیفتد.

این دوگل درحالی به ثمر رسید که می‌توان گفت با اشتباه مدافعین پارس در جای گیری و مهار بازیکنان حریف صورت گرفت. و به طور حتم حضور گرامی در خط دفاعی جمی‌ها و با توجه به قدرت سرزنی که دارد می توانست مانع شکست پارسی ها شود. 

 

لیگ برتر پارس جنوبی جم فریبرز گرامی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر