کد خبر: 948622 A

سپاهانی‌ها متن شکایت خود از داور بازی با استقلال را منتشر کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، در پی اشتباه تاثیر گذار بیژن حیدری داور دیدار سپاهان و استقلال تهران ، این باشگاه اعتراض خود را به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال اعلام کرد.

در متن این نامه چنین آمده است:

جناب آقای بهـاروند

سرپرست محترم فدراسیون فوتبال ج . ا . ایران

 با سلام       

    احتراماً ، همانگونه که مستحضر هستید هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اشتبـاه محرز و تأثیر گذار داور بازی آقای بیـژن حیـدری که این اشتباه نیز توسط کارشناسان داوری تایید شده است،  گل اول مسابقه را دریافت و در ادامه منجـر به شکست دو بر یک این تیم مقابل استقلال تهـران شد .

از آنجائیکه سه هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقیمانده است ، این باشگاه درخواست دارد باتوجه به حساسیت های بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و از آنجائی که حقی از تیمی ضایع نشـود ، نسبت به انتخاب داوران نهایت دقت را نمـوده زیرا پس از آن عذرخواهی داوران و دست اندرکاران دردی از تیمها دوا نخواهد کرد و در این شرایط سخت که جامعه درگیر ویروس کرونا می باشد و هزینه های هنگفتی را به باشگاهها تحمیل کرده است ، اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد .

متأسفانه اشتباه تأثیرگذار داور در دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران  باعث ضایع شدن حق سپاهان شده و طلائی پوشان را از جایگاه اصلی خود در جدول رده بندی دورکرده است .

در پایان ضمن تأکید مجدد بر دقت در انتخاب داوران سه هفته پایانی مسابقات ، خواهشمند است دستور فرمائید مباحث داوری این دیدار نیز مورد بررسی قرار گرفته و از نتیجه این باشگاه را مطلع سازند.

 

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان بیژن حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر