کد خبر: 948337 A

تبریزی امیدوار است همبازیانش با هدایت فرهاد مجیدی در بازی‌های پیش رو به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا، مرتضی تبریزی در بازگشت به تمرینات استقلال پس از شیوع ویروس کرونا با بدشانسی رو به رو شد و با پارگی رباط صلیبی ادامه مسابقات لیگ نوزدهم را از دست داد. تبریزی پس از عمل جراحی امیدوار است همبازیانش با هدایت فرهاد مجیدی در بازی‌های پیش رو به بهترین نتایج دست پیدا کرده تا بتوانند به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنند.

شرایطتت بعد از عمل جراحی چطور است؟

خداراشکر عمل خوبی داشتم و از تلاش‌های دکتر نوروزی و ستوده و کادرپزشکی تشکر می‌کنم که پیگیر وضعیتم بودند. در حال حاضر فیزیوتراپی را دنبال می‌کنم و امیدوارم که در هفته‌های بعدی تمرینات را شروع کنم.

فکر می‌کردی با توجه به عملکردی که بعد از تعطیلات داشتی با چنین وضعیتی رو به رو شوی؟

متاسفانه مصدومیت بخشی از این فوتبال است و مشخص نیست که چه زمانی به سراغ شما بیاید. این برای من بدشانسی بزرگی بود چرا که نزدیک به 10 سال فوتبال حرفه‌ای را دنبال کرده‌ام و اولین مصدومیتم پارگی رباط صلیبی است. برای یک فوتبالیست سخت است که وقتی فکر می‌کند به شرایط خوبی رسیده تا در زمین بازی بتواند خودش را اثبات کند با چنین اتفاقی رو به رو شود.

دلیل آسیب دیدگی‌ات چه بود؟

در بازی‌های دوستانه به روند خوبی رسیده بودم اما متاسفانه در بازی آخر در یک صحنه پایم را ستون کردم که ضربه بازیکن حریف باعث شد تا رباط داخلی و رباط صلیبی همزمان آسیب ببینند. لحظات سختی بود و این موضوع را اصلا باور نمی‌کردم که اینچنین مصدوم شده باشم.

شرایط استقلال را پیگیری می‌کنی؟

بله، بازی‌ها و نتایج را می‌بینم و پیگیر هستم. خدا را شکر با برد مقابل پارس‌جنوبی و سپاهان شرایط‌مان بهتر شد و این امتیازها از لحاظ روحی و روانی در آینده به تیم خیلی کمک خواهد کرد. امیدوارم این نتایج تا پایان لیگ ادامه پیدا کند تا در نهایت سهمیه آسیا را کسب کرده و بتوانیم به یک مقام خوب در انتهای لیگ دست پیدا کنیم.

استقلال در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم می‌تواند به نتیجه برسد؟

 در لیگ امسال ما بدشانس بودیم و هر اتفاقی که ممکن بود برای تیم ما رخ داد اما در حال حاضر آقا فرهاد سرمربی هستند و می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. ایشان سرمربی جوانی هستند که با انگیزه با بازیکنان کار می‌کنند و امیدوارم که در آینده همیشه موفق باشند تا نتایج دل هواداران را شاد کند.

استقلال مرتضی تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر