کد خبر: 948290 A

مربی سپاهان اتفاقات غیر طبیعی فوتبالی را دلایل شکست تیمش می‌داند.

به گزارش ایلنا، تکسیرا مربی پرتغالی سپاهان در کنفرانس پس از دیدار حساس برابر استقلال که با شکست  2 بر 1 سپاهان همراه شد، در مورد این بازی گفت: بعد از هفته سختی که سپری کردیم، همانطور که می دانید مشکلاتی برای مربی ما ایجاد شد و چند بازیکن را نداشتم. هدف ما کسب هر سه امتیاز بازی بود و با این هدف به بازی آمده بودیم.

او سپس با اشاره به جریان بازی عنوان کرد: در نیمه اول بازی را کنترل کردیم و اجازه ایجاد موقعیت به استقلال ندادیم. در نیمه دوم تمام تمرکزمان را از دست دادیم و سعی کردیم کارهای سخت تری را انجام دهیم. کاری که که در نیمه اول انجام دادیم را نتوانستیم در نیمه دوم ادامه دهیم.

او سپس ادامه داد: همانطور که گفتم ما به تهران آمده بودیم تا سه امتیاز را به امیرخان و مردم خوب اصفهان تقدیم کنیم ولی  نتوانستیم. دو گلی را خوردیم که طبیعتا چنین گل هایی نمی خوردیم.

تکسیرا با اشاره به اتفاقات بازی حرف هایش را از سر گرفت و گفت: به هر حال این اتفاقات فوتبال است. این فوتبال است. وقت های زیادی در بازی تلف شد. بازیکنان ورود و خروج داشتند. این فوتبال است و واقعا سخت است.

او در مورد کارت قرمز آرش رضاوند اینطور واکنش نشان داد: من صحنه را ندیدم. فکر می کنم همانطوری که ما سعی کردیم، بهترین تلاشمان را انجام دهیم، داور هم همین تلاش را داشت.

تکسیرا در مورد غیبت امیرقلعه نویی اضافه کرد: ایشان سرمربی ما هستند و خیلی مهم است که همیشه در کنارمان باشد.

او در مورد اینکه در بازی بعدی استقلال هم امیرقلعه نویی غایب خواهد بود، اضافه کرد: ما تمرکزمان روی بازی بعدی تیم است و نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. پزشکان در این مورد تصمیم خواهند گرفت.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان میگوئل تکسیرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر