کد خبر: 948277 A

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: نساجی با حضور فکر به خودباوری رسیده است.

به گزارش ایلنا، علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران پس از بازی تیم‌های نساجی و پرسپولیس که با نتیجه یک بر یک خاتمه پیدا کرد، اظهار داشت: مهمترین نکته ای که وجود دارد این است که فکری از زمان حضورش در نساجی باختی را تجربه نکرده است. با این نتایج تیم و کادر فنی به خودباوری رسیده‌اند که امیدوارم این روند شکست‌ناپذیری با فکری تا پایان بازی ادامه پیدا کند. سال آینده تیم را تقویت خواهیم کرد تا نتایج بهتری بگیریم.

وی با بیان اینکه نساجی در 7 بازی اخیر موفق به کسب 13 امتیاز شده است، ادامه داد: ما خودمان از نیم فصل به بعد به تیم اضافه شده‌ایم. تغییراتی را هم ایجاد کردیم و بازی‌هایمان غیر از دو مسابقه با تیم‌های اول تا هشتم لیگ بود. بازی‌های بسیار سختی داشتیم، اما به فکری و کادر فنی ایمان داریم و سال آینده با درایت فکری برای سهمیه خواهیم جنگید.

امیری درمورد خواسته‌هایش از مسئولان استانی، گفت: مهمترین دغدغه ما زمین تمرین است. اسکوچیچ هم گفت که بازی در ورزشگاه شهید وطنی خطرناک است. خیلی از بازیکنان به دلیل چمن مصنوعی حاضر به عقد قرارداد با ما نیستند. این موضوع مشکلات ما را بیشتر می‌کند. حسین‌زادگان قول داده که انشالله چمن طبیعی در ورزشگاه را هرچه زودتر فراهم کند. گل‌محمدی هم امروز به کیفیت زمین اعتراض داشت و امیدوارم فکری کنند تا شرایط بهتر شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: تیم ما تاکتیکی است و هرچه کیفیت زمین بهتر شود قطعاً ما هم بهتر بازی خواهیم کرد. امیدوارم برای فصل آینده این خواسته به حق تیم نساجی محقق شود. قرار شد نگه‌داری زمین با ما باشد، اما فراهم کردن چمن مصنوعی با اداره کل استان باشد.

نساجی مازندران علی امیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر