کد خبر: 948261 A

هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال

استقلال تهران بازی حساس هفته بیست و هفتم را با نتیجه دو بر یک مقابل سپاهان اصفهان به برتری دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران از ساعت 21:30 امشب در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان رفت.

نیمه نخست این دیدار باتوجه به تلاش دو تیم برای گلزنی گلی در پی نداشت و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در 45 دقیقه نخست بیشتر از مسائل فنی درگیری بازیکنان دو تیم قابل توجه بود که منجر به اخراج آرش رضاوند در دقیقه 44 شد. رضاوند که در دقیقه 38 با کارت زرد داور جریمه شده بود پس از خطا روی امید نورافکن با کارت زرد دوم از سوی بیژن حیدری از زمین مسابقه اخراج شد.

در این نیمه همچنین وریا غفوری و امید نورافکن هم در دقیقه 42 با کارت زرد داور جریمه شده بودند.

در نیمه دوم بازی استقلال موفق شد در فاصله کمتر از 15 دقیقه دو گل به ثمر برساند؛ شیخ دیاباته در دقیقه 52 توسط شیخ دیاباته از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و در دقیقه 66 هم روی ضربه محمد دانشگر، شایان مصلح به اشتباه دروازه سپاهان را باز کرد. در دقیقه 82 محمد محبی توانست روی فشار حملات سپاهان روی دروازه استقلال 10 نفر با پاس علی قربانی دروازه سید حسین حسینی را باز کرد.

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی(87- فرشید باقری)، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته(72-ارسلان مطهری)، روزبه چشمی، ووریا غفوری، آرش رضاوند و مهدی قایدی (49-محمد دانشگر).

ترکیب سپاهان

پیام نیازمند، مرتضی منصوری(71- محمد ایرانپوریان)، شایان مصلح، محمدرضامهدی زاده، مهدی ترکمان، مهدی کیانی، امید نورافکن(46- علی قربانی)، محمد کریمی(71- ولادیمیر کومان)، محمدرضاحسینی، محمدمحبی و کی‎روش استنلی.

داور: بیژن حیدری/ کمک ها: علی میرزابیگی و علیرضا ایلدروم/ داور چهارم: یاسر همرنگ

اخطار:
آرش رضاوند(دقیقه 38 و 44) وریا غفوری(42) از استقلال

امید نورافکن(دقیقه 42) از سپاهان شایان مصلح (دقیقه 51)

استقلال تهران سپاهان اصفهان هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر