کد خبر: 948132 A

جدال جذاب مهاجمان استقلال و پرسپولیس

استقلال برترین خط حمله لیگ نوزدهم را بدین جای فصل در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جدال برای کسب آقای گلی در لیگ نوزدهم با حساسیت بالای ادامه دارد. شهریار مغانلو با 12 گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد و شیخ دیاباته و عیسی آل کثیر با 11 گل و مهدی ترابی با 10 گل به دنبال مهاجم گلزن پیکان هستند.

استقلال تا بدین جای فصل موفق شده 46 بار دروازه حریفان خود را باز کند که در این میان دیاباته با 11گل، مهدی قائدی  و ارسلان مطهری با 9 (5 گل برای ذوب آهن ) گل بیشترین گل را به در این فصل به ثمر رساند. تا مثلث هجومی استقلال با 29 گل زده بهترین مثلث هجومی لیگ نوزدهم باشد. همچنین استقلال بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد.

پرسپولیس در 26 هفته گذشته موفق شده39 بار دروازه رقبا را باز کند که در این بین مهدی ترابی با 10 گل، علی علیپور با 9 گل و وحید امیری با 5 گل در این فصل روی هم 24 گل به ثمر رساند تا بعد از استقلال دومین مثلث خطرناک لیگ برتر را تشکیل دهند.

پیکان رده پانزدهمی هر چند در حال سقوط است اما این تیم تا پایان هفته بیست و هفتم 35 گل زده که شهریار مغانلو با 12 گل، فراز امامعلی با 7 گل و سعید واسعی با 3 گل روی هم رفته 22 گل به ثمر رسانده اند تا بعد از استقلال و پرسپولیس سومین مثلث هجومی برتر لیگ نوزدهم را در اختیار داشته باشند.

F90FC151-B0E7-47C2-A6BA-35469C55FF08

استقلال پرسپولیس لیگ برتر پیکان ارسلان مطهری علی علیپور وحید امیری مهدی ترابی آقای گل لیگ برتر مهدی قائدی فراز امامعلی سعید واسعی شهریار مغانلو لیگ خلیج فارس شیخ دیاباته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر