کد خبر: 948031 A

امید نورافکن در بازی امشب استقلال با تیم سابقش رو به رو می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم استقلال تهران در بازی هفته بیست و هفتم به مصاف سپاهان اصفهانی می‌رود که در بازی رفت تا پای شکستش پیش رفته بود اما یک ضربه ناگهان تمام اندیشه‌های آندره آ استراماچونی را نقش برآب کند.

در بازی هفته دوازدهم تیم استقلال در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان رفته بود و پس از گل دقیقه 14 گئورگی ولسیانی، با دو گل مهدی و شیخ دیاباته از حریف پیش بود که ضربه دقیقه 95 بنزین سبز علیرضا منصوریان سه امتیاز اندوخته بازی خارج از خانه استقلال را آتش زد.

امید نورافکن4

در لحظات پایانی بازی پاس بلند مهدی کیانی از زمین خودی را کی‌روش استنلی با ضربه سر به امید نورافکن رساند تا او بعد از کنترل توپ و شوت پای راست زمینی که از بین پاهای غفوری و غلامی عبور کرد، گل تساوی طلایی پوشان را بزند.

امید نورافکن 3

گلزنی نورافکن مقابل استقلال به عنوان بازیکن سپاهان اتفاق طبیعی بود و هیچ کس انتظار نداشت هافبک جوان که از ابتدای بازی در تلاش بود تا خودش را ثبات کند به چنین نتیجه‌ای برسد اما شادی بعد از گل او از ذهن هواداران استقلال پاک نشدنی است.

امید نورافکن5

کاپیتان تیم امید ایران بعد از گلزنی سر از پا نمی‌شناخت و حتی هواداران استقلال در فضای مجازی می‌گفتند شادی او حتی از پاس گلی که در دربی برای کاوه رضایی ارسال کرده بود هم بیشتر بود تا تساوی خارج از خانه آبی‌ها با آندره آ استراماچونی نقطه جدایی هافبک جوانی باشد که به تازگی قراردادش را برای طولانی مدت با سپاهان تمدید کرده و بعید است دوباره استقلالی شود.

امید نورافکن2

استقلال تهران سپاهان اصفهان امید نورافکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر