کد خبر: 947874 A

سرمربی ماشین سازی در مورد تقابل با سایپا و شکست در این بازی صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم ماشین سازی در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در یک بازی نزدیک و سنگین مقابل سایپا در شرایطی که کار با تساوی بدون گل جلو می‌رفت با گل دقیقه 86 غافلگیر شد و 3 امتیاز را واگذار کرد.

هومن افاضلی، سرمربی ماشین سازی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار مقابل سایپا که در نهایت به شکست یک بر صفر تیمش منجر شد توضیح داد: بازی با تیم‌های پایین جدول معمولا سخت است و در این شرایط که هر دو تیم اضطراب و استرس سقوط دارند بازی‌ها نزدیک و سخت هستند و معمولاً بیش از اینکه جنبه فنی داشته باشد جنبه ذهنی دارد. امروز هم از این قائده مستثنی نبود و به هر حال ما در جریان بازی چند موقعیت خوب داشتیم که بهتر از موقعیت‌های سایپا بود و استفاده نکردیم و در نهایت تنبیه شدیم.

وی که به تازگی از قرنطینه و ابتلا به ویروس کرونا خلاص شده است در خصوص دوران مبارزه با بیماری گفت: خیلی سخت بود. امیدوارم که همه خانواده‌ها مراقب باشند که به این بیماری دچار نشوند. مراقب عزیزانشان، بزرگترها و بچه‌های کوچک باشند چرا که این بیماری اصلاً شوخی ندارد و خیلی زود یکدفعه کار به جایی می‌رسد که آدم اصلاً تصورش را نمی‌کند.

سرمربی ماشین سازی در پایان با توجه به نتایج اخیر ماشین سازی و خطر سقوط برای این تیم هم عنوان کرد: ما در این 3 بازی باقی مانده فقط یک 3 امتیاز لازم داریم که خطر از سرمان بگذرد و ماندنمان قطعی شود و به امید خدا فکر می‌کنم به آن دست پیدا کنیم.

لیگ برتر فوتبال هومن افاضلی‌ ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر