کد خبر: 947783 A

قلعه نویی 4 فصل با سپاهان مقابل استقلال قرار گرفته است که سهم او از این بازی‌ها 2 برد، 3 باخت و 2 تساوی بوده است

به گزارش ایلنا،در جریان هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی ساعت ۲۱:۳۰ امروز ۱۱ مرداد به مصاف هم می‌روند. یکی از نکته‌های مهم و قابل توجه این مسابقه، حضور امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی سپاهان در این مصاف است که گفته شد به خاطر عدم بهبودی کامل در این بازی روی نیمکت نخواهد نشست.

این در حالی است که این روزها حرف از بازگشت قلعه نویی برای فصل آینده به نیمکت استقلال هم زیاد شنیده می‌شود و همین مساله جذابیت‌های این بازی را بیش از گذشته کرده است. با این همه سپاهان با سرمربیگری امیر قلعه نویی مقابل استقلال قرار خواهد گرفت و هر نتیجه‌ای در این بازی به پای ژنرال نوشته خواهد شد.

قلعه‌نویی که یکی از سرشناس ترین پیشکسوتان و سرمربیان پیشین آبی پوشان پایتخت است، در قامت تیم‌های مختلفی در رقابت‌های لیگ برتر به مصاف استقلال رفته است و بدون شک در این مسابقه به هیچ وجه نمی‌خواهد مقابل شاگرد سابق خود یعنی فرهاد مجیدی بازنده از زمین خارج شده و به دنبال این است که با کسب سه امتیاز این بازی حتی در نبود خودش، هم جایگاه سپاهان را حفظ کرده و هم اینکه هواداران استقلال را برای بازگشت احتمالی خودش به جمع آبی‌ها همراه تر از گذشته کند. 

حضور مجازی امیر در تقابل هجدهم

امیر قلعه نویی با تیم‌های مس کرمان، سپاهان، تراکتور و ذوب آهن تاکنون 17 بار مقابل استقلال صف آرایی کرده است که حاصل آن 6 برد، 7 باخت و 4 تساوی بوده است. عملکردی که به نظر می‌رسد کارنامه بدی برای ژنرال مقابل استقلال نیست و او می‌تواند به این کارنامه اتکا کند. حالا قلعه نویی امروز هجدهمین تقابل خودش را مقابل استقلال تجربه خود که این حضور به واسطه این مربی مجازی است و او روی نیمکت زردهای اصفهان برای این بازی مهم و سرنوشت ساز نخواهد نشست. به هرحال همان طور که در بالا هم گفته شد، نتیجه این مسابقه برای آینده ژنرال چه در اصفهان و چه احتمال بازگشت او به استقلال بسیار اهمیت خواهد داشت.

بیشترین تقابل امیر با سپاهان مقابل استقلال

در حالی امیر قلعه نویی امروز هجدهمین تقابل خودش را مقابل استقلال در طور ادوار مختلف لیگ تجربه می‌کند که بیشترین رویارویی او با این تیم با سپاهان بوده است. قلعه نویی 4 فصل با سپاهان مقابل استقلال قرار گرفته است که سهم او از این بازی‌ها 2 برد، 3 باخت و 2 تساوی بوده است و حالا در هشتمین رویارویی با این تیم برد برای او و تیمش که می‌خواهد کسب رتبه دومی را مسجل کند از اهمیت دو چندانی برخوردار است.

دومین تیمی که قلعه نویی با آن بیشترین تقابل را مقابل استقلال داشته، تراکتور است که 6 بار با قرمزهای تبریزی مقابل آبی‌های پایتخت قرار گرفت که نتیجه این رویارویی‌ها 3 شکست، 2 پیروزی و یک نتیجه تساوی بوده است. ذوب آهن و مس کرمان هم در این تقابل‌ها با حضور امیر قلعه نویی نقش داشته‌اند که این رویارویی مقابل استقلال برای سبزهای نصف جهان یک برد و یک شکست و با تیم کرمانی یک برد و یک تساوی بوده است

 

استقلال سپاهان اصفهان امیرقلعه نویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر