کد خبر: 947696 A

باشگاه شاهین بوشهر: دامن زدن به شایعات نمی تواند مصاف جوانمردانه دو تیم هم استانی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر ، موفقیت و ماندگاری نامهای موفق همواره در عرصه فوتبال شامل تیمها و افرادی بوده است که همواره تمام توان خود را در مستطیل سبز بکار گرفته اند و همواره پرداختن به حواشی و جوسازی ها زودگذر و گذرا بوده است.

متاسفانه امروز در یکی از رسانه به دوپینگ سالهای قبل یکی از بازیکنان به نام مصطفی ماهی پرداخت شده که این مورد به زمان مربیگری آقای پاشازاده مرتبط گردیده ، لازم به ذکر است با توجه به تحقیقات انجام شده از ۲ بازیکن دیگر تیم در همان بازی نیز تست دوپینگ بعمل آمده و منفی بوده و همچنین عنوان شده که هاشم بیک زاده شاهد قضایا بوده در حالیکه در مقطعی که بازیکن مورد نظر شاگرد آقای پاشازاده بوده ، هاشم بیک زاده در آن تیم حضور نداشته است.

در ضمن لازم به یادآوری است که در فصل ۹۷-۹۶ که تیم شاهین شهرداری بوشهر با هدایت مهدی پاشازاده به لیگ دسته یک صعود کرد در ۳ بازی حساس تیم با حضور افسران دوپینگ از بازیکنان تیم شاهین نمونه گیری انجام و تمامی تست ها منفی اعلام شد.

در این بین باید عنوان کرد مطرح نمودن اینگونه اخبار پس از حدود ۲ سال می تواند هدفمند باشد تا مصاف دو تیم بی حاشیه استان (شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم) را تحت تاثیر قرار دهد در حالیکه این دو تیم در مصافی جوانمردانه به دیدار هم خواهند رفت تا هر تیمی شایسته تر بود به حقش برسد و اینکه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اینگونه حاشیه سازی ها را در آستانه بازی حساس از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پیگیری خواهد کرد.

تمام فوتبالدوستان در استان بوشهر آرزو دارند در هفته های انتهایی نتایج طوری رقم بخورد تا هر دو نماینده استان در رقابتهای لیگ برتر ماندگار شوند.

 

لیگ برتر شاهین بوشهر لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر