کد خبر: 947680 A

سرمربی تیم نفت مسجد سلمیان معتقد است گل آنها در دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان در موقعیت آفساید به ثمر نرسیده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پس از دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: بازی بازی واقعا عجیبی بود. ما خیلی خوب شروع کردیم و به گل هم رسیدیم اما بعد از آن نمی‌دانم به خصوص در نیمه اول چرا تیم ما در لاک دفاعی فرو رفت. در ادامه بازی هم همینطور بود و خوشبختانه گلی دریافت نکردیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم تقریبا بازی متعادل شد. در یکی از این حملات اشتباه ما بود که ذوب به گل رسید و آنها با توجه به شرایطی که در جدول داشتند خیلی احساسی بازی کرد واقعا هم کیفیت فردی بازیکنان این تیم فوق العاده است که این جایگاه در شان ذوب آهن نیست و یک تیم خیلی خوب از نظر ساختاری، مدیریت و بازیکن حیف است که برای سهمیه نمی‌جنگند.

تارتار اضافه کرد: تیم ما هم بازی را مدیریت کرد و یک تغییر سیستم‌هایی داشتیم که در جریان بازی اعمال کردیم. تعویض‌هایی هم داشتیم که بتوانیم ضربه بزنیم که یکی از آنها هم موجب اخراج بازیکن حریف شد. تایم نبود که گل دوم هم بزنیم و تساوی هم برای ما بد نیست.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که گلی که به ثمر رساندند آفساید بوده یا خیر گفت:‌ نه حتی بین دو نیمه هم که گل را تماشا کردیم، روی کار خوب کمک داور بود و از تیم داوری تشکر می‌کنم. آقای خورشیدی هم طبیعی بود که با توجه به اتفاقات هفته گذشته با ذوب آهن مهربان‌تر بود اما در کل داوری خوب بود.

لیگ برتر مهدی تارتار نفت مسجد سلیمان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر