کد خبر: 947676 A

درآستانه دربی استانی

دیدار دوتیم پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر درحالی فردا برگزار می شود که مصاحبه رییس هیات فوتبال بوشهر واکنش هایی را به همراه داشته است.

به گزارش ایلنا، دربی استان بوشهر نسبت به سال‌های اخیر ازحساسیت دوچندانی برخوردار است و ازآنجایی که دوتیم در جمع مدعیان سقوط قرار دارند این دیدار با حاشیه هایی همراه بوده است.

از مصاحبه شاگرد سابق پاشازاده درباره دوپینگ تا واکنش‌‌های هواداری در فضای مجازی؛ اما مصاحبه ظهر امروز محتشم رییس هیات فوتبال بوشهر واکنش های را به همراه داشت.

رییس هیات فوتبال بوشهر که به خوبی از حساسیت این دربی استانی با خبر است قطعا بهتر از هرکسی می‌داند تنش زدایی اولین موئلفه برگزاری چنین دیدارهایی است.

محتشم در گفتگویی با یکی از خبرگزاری‌های سراسری عنوان کرده باخت شاهین در این دیدار باعث سقوط قطعی شاهینی‌ها می‌شود اما شکست پارس جم بازهم جای امیدواری برای بقا دارد و با اعلام اشتباه درصد پرداختی‌های پارس جم مبنی بردریافتی ۷۰ درصدی باعث برهم خوردن جو هواداری در آستانه این دیدار حساس شده است که چرا رییس هیات فوتبال استان برخلاف عرف و به صورتی که در فوتبال ایران کم سابقه مصاحبه و اظهار نظر کرده است.باید دید دربی استان بوشهر فردا چگونه رقم خواهد خورد.

شاهین شهرداری بوشهر پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر