کد خبر: 947658 A

سرمربی تیم نساجی مازندران در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس تهران مایل بود تا قهرمانی سرخپوشان را تبریک بگوید اما از فضای ایجاد شده در فضای مجازی انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پرسپولیس گفت: متاسفانه الان فضای بی احترامی در جامعه ما به وجود آمده که همه ما را اذیت می‌کند. این فضا طوری است که به من محمود فکری که ۱۴ سال در استقلال بازی کردم و سه سال به عنوان مربی در این تیم بودم، اجازه نمی‌دهند اظهارنظری درباره استقلالی بودنم بکنم یا اینکه بخواهم به دوست عزیزم یحیی گل محمدی به خاطر قهرمانی تیمش تبریک بگویم. امیدواریم فضایی را به وجود بیاوریم که فضای دوستی و رقابت سالم باشد و همه از این فضای سالم و پاک لذت ببریم.

فکری درباره غایبان تیمش مقابل پرسپولیس گفت: محروم نداریم اما تا دلتان بخواهد مصدوم داریم. متاسفانه بازیکنان زیادی داریم که مصدوم هستند. امیدوارم هر چه زودتر به تیم اضافه شوند.

فکری درباره اینکه به نظر می‌رسد پرسپولیس ادامه مسابقات را با توجه به قهرمانی جدی نمی‌گیرد، گفت: مطمئنا با تمام توان‌شان به زمین می‌آیند تا از اعتبار و حیثیت قهرمانی‌شان دفاع کنند. ما هم خودمان را برای یک بازی سنگین و سخت آماده کرده‌ایم. امیدوارم بازی خوبی شود و در نهایت ما بتوانیم از این مسابقه امتیاز بگیریم. نباختن و گرفتن امتیاز از تیم قهرمان برای ما خیلی مهم است. امیدوارم هم بازی خوبی شود و هم امتیاز بگیریم.

نساجی مازندران پرسپولیس تهران محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر