کد خبر: 947624 A

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن عذرخواهی به دلیل عدم حضور در نشست خبری پیش از رویارویی با نساجی مازندران درباره این مسابقه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل همزمان شدن زمان تمرین تاکتیکی سرخپوشان با نشست خبری دیدار مقابل نساجی مازندران نتوانست در کنفرانس خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

گل محمدی در این خصوص گفت: لازم میدونم از همه اصحاب رسانه بابت اینکه حضوری نمیتونم مصاحبه کنم عذر خواهی کنم هر چند که اگر هم حضور داشتم به خاطر مسائل پیش آمده بنا به خواسته باشگاه امکان صحبت مقابل دوربینهای تلوزیون را نداشتم، میدونیم که در مقابل یک تیم خوب و با برنامه بازی داریم فوتبال زیبا و خوبی را به نمایش میگذارند باید تبریک بگم به آقای فکری و همکاراش بابت این نوع فوتبالی که ارائه میدهند. بازی راحتی برای ما نخواهد بود ولی ما پرسپولیس هستیم و در مقابل هر تیمی برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد درسته که قهرمان شدیم ولی با تمام وجودمون بازی خواهیم کرد. 

دوست دارم  هوادارمون از بازی بچه ها لذت ببرن هرچند حضور فیزیکی ندارند ولی ما آنها را در قلب خودمان حس میکنیم، از اینکه برای سومین بار در فصل جاری باید در این شهر و ورزشگاه شهید وطنی حضور پیدا کنم واقعا خوشحالم من خاطرات خوبی با این شهر و مردم دارم و هرگز این خاطراتو فراموش نخواهم کرد و با افتخار میگم که من یه زمانی مربی این باشگاه بودم برای مردم و تیم نساجی آرزوی موفقیت دارم.

با احترام 

یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی پرسپولیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر