کد خبر: 947559 A

به منظور بازدید و افتتاح پروژه‌های استانی

وزیر ورزش و جوانان شنبه به‌ منظور بازدید از روند ساخت دو پروژه و افتتاح فاز نخست استادیوم 5 هزارنفری به ملایر سفر می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به‌ منظور بازدید از روند ساخت دو پروژه استخر سرپوشیده ملایر و افتتاح فاز نخست استادیوم 5 هزارنفری ملایر صبح شنبه به این شهرستان سفر می‌کند.

فاز نخست استادیوم 5 هزارنفری ملایر که تاکنون 216 میلیارد ریال برای آن هزینه شده است توسط وزیر ورزش و جوانان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. این استادیوم به مساحت 16 هزار مترمربع دارای زمین استاندارد با پوشش چمن مصنوعی، پیست دوومیدانی با پوشش تارتان، 5 هزار صندلی نصب‌شده، اسکوربورد، دکل‌های روشنایی، دو باب رختکن به همراه سرویس بهداشتی، سرویس بهداشتی تماشاچیان و فضاهای اداری است.

پروژه استخر سرپوشیده ملایر نیز به مساحت یک هزار و 420 مترمربع با 17 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده تاکنون دارای 65 درصد پیشرفت فیزیکی است که دکتر سلطانی‌فر از آن بازدید می‌کند. اعتبار مصوب سال گذشته این استخر 9 هزار میلیون ریال است. انجام سفت‌کاری، کاشی دیواره، پوشش داخلی سقف و تجهیز قسمتی از تجهیزات موتورخانه آخرین اقدامات صورت گرفته در استخر سرپوشیده ملایر است.

دیگر پروژه مورد بازدید وزیر ورزش و جوانان استخر سرپوشیده شهر سامن ملایر به مساحت 2 هزار متر مربع است.این پروژه ملی دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است.

وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر