کد خبر: 947544 A

فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی یوونتوس می‌گوید مذاکره با دیبالا ستاره آرژانتینی این تیم برای تمدید قراردادش به مراحل پیشرفته رسیده است.

به گزارش ایلنا، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس می‌گوید این باشگاه با دیبالا در حال مذاکره بوده و مذاکره برای تمدید قرارداد او در مراحل پیشرفته قرار دارد.

دیبالا در حال حاضر تا پایان سال 2022 با یووه قرارداد دارد. پاراتیچی ضمن تایید مثبت بودن روند مذاکره با دیبالا این پیام را برای هوادران این تیم و رقبا ارسال کرد که ستاره آرژانتینی در تورین ماندگار است.

پاراتیچی در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت: " ما با نمایندگان دیبالا زیاد صحبت می کنیم و مذاکرات ما در حال پیشرفت است. با توجه به همه دشواری ها که ناشی از برنامه فشرده بازی ها در هفته های اخیر بوده و تیم باید هر سه روز یکبار بازی کند مذاکرات ما به مراحل پیشرفته رسیده. حتی در این روزها هم مذاکرات ما جریان دارد". مدیر ورزشی یووه از ساری هم به دلیل قهرمان کردن یوونتوس ستایش کرد و گفت: " ساری در دوران فعالیت حرفه ای خود پیشرفت بسیار قابل توجهی داشته و او واقعاً لیاقت حضور در چنین جایگاهی را دارد. ساری بدون شک یکی از مهره‌های اصلی یووه در این فصل بوده".

یوونتوس پائولو دیبالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر