کد خبر: 947235 A

قائدی در بازی با سپاهان گل می زند

پیشکسوت استقلال تهران پیش بینی کرد قائدی در دیدار مقابل سپاهان گلزنی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا،بهتاش فریبا، پیشکسوت استقلال تهران ابراز امیدواری کرد آبی پوشان در بازی هفته بیست و هفتم مقابل سپاهان اصفهان بتوانند به سه امتیاز در بازی بزرگ برسند و شانس کسب سهمیه آسیایی را زنده نگه دارند. 

بازی استقلال برابر پارس جنوبی را تماشا کردید؟

بازی خوبی بود. به خصوص این که استقلال در نیمه اول خوب بازی کرد و  در نیمه دوم تحت تاثیر گرما افت داشت اما در این بازی ترکیب استقلال به درستی انتخاب شده بود. ستون  این تیم در زمین عملکرد خوبی داشت. کریمی، ریگی، مطهری و اسماعیلی دوندگی خیلی خوبی در زمین داشتند و همین مسئله هم به استقلال بیشتر کمک کرد.

در حال حاضر چه فاکتوری برای استقلال اهمیت دارد؟

قبل از بازی هم گفتم استقلال این بازی را می برد و به رده دوم می رود. حالا از این به بعد حفظ این جایگاه مهم است که استقلالی‌ها باید در بازی های بعدی هم تیم برنده باشند.

بازی با سپاهان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

 این بازی، بازی ۶ امتیازی است و استقلالی‌ها اگر برنده این دیدار باشند شرایط خیلی بهتری را به دست می آورند. البته امیدوارم حال آقای قلعه نویی هم زودتر خوب شود و ایشان به آغوش خانواده شان بازگردند. بازی‌های بزرگ برای استقلال در پیش رو نیاز به تمرکز بالا تیم و کادرفنی دارد تا آنها بتوانند به سلامت این فصل طولانی را پشت سر بگذارند.

وضعیت مهدی قائدی را چطور می‌بینید؟

 وقتی یک تیم نمی برد، بیشترین فشار به بازیکنانی می آید که در چشم هستند و تاثیر گذار. قایدی هم در هفته های اخیر تحت تاثیر این مسئله قرار گرفت و فشار زیادی روی او بود. اما من با اطمینان می گویم که قائدی در بازی با سپاهان گل می زند. او همان طور که در بازی رفت برای استقلال گل زد در بازی برگشت هم گل خواهد زد که امیدوارم این گلزنی با برد استقلال همراه شود. خط حمله استقلال عملکرد خوبی در این فصل داشته و به شیخ دیاباته و امیرارسلان مطهری هم باید آفرین گفت که خط حمله استقلال را زهردار کرده‌اند.

 

استقلال بهتاش فریبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر