کد خبر: 946922 A

فولادخوزستان شب گذشته برابر نساجی در حالی شکست خورد که به اعتقاد کارشناسان، تصمیمات داوری در باخت شاگردان نکونام موثر بوده است.

به گزارش ایلنا، وحید حیدریه مدافع چپ تیم فوتبال فولادخوزستان که روز گذشته در دیدار مقابل نساجی مازندران از زمین بازی اخراج شد، به رسانه باشگاه گفت: اگر یازده به یازده بودیم بازهم گل می‌زدیم و بازی کامل در اختیار ما بود، نساجی با اینکه همه تیم‌ها را تحت فشار می‌گذارد اما در زمین خودشان نگذاشتیم نزدیک دروازه تیم ما بشوند، مردم و هواداران فولاد باید بدانند که برای یکسری شاید سخت باشد که فولاد آسیایی شود اما بدانند که ما بی انگیزه و ناامید نمی‌شویم و قدرتمندتر برای ادامه مسابقات خواهیم جنگید.

وی در مورد اخراجش نیز گفت: در مورد کارت زرد اول بگویم که توپ را من گرفتم و پی از آن کمی از پایم جدا شد و یک خطای ساده انجام شد، خطا بود واقعا نمی‌دانم کارت زرد داشت یا نه اما در مورد کارت زرد دوم باید بگویم نمی‌دانم چطور کارت به من داده شد و مطمئنم کارت نداشت، اصلا خطای خاصی نبود که داور بخواهد کارتی بدهد و تیم ما را ده نفره کند. داور رویش به سمت دیگری بود و بازیکن حریف بدون اینکه برخورد خاصی با او داشته باشم، داد زد و حتی زمین نخورد، داور هم برگشت و کارت داد. باور کنید هنوز هم نمی‌دانم چه شد و چرا اخراج شدم. کارشناسان داوری هم گفته‌اند که این اخراج اشتباه بوده اما چه سودی برای ما دارد؟ دیداری که باید به راحتی برنده می⁦‌شدیم را باختیم.

مدافع چپ فولادخوزستان ادامه داد: اشتباه داوری فقط اخراج من نبود، یک پنالتی صد درصد برای ما گرفته نشد و در سوی مقابل یک پنالتی برای حریف گرفته شد که فکر می‌کنم اشتباه بود با این‌حال باید این شکست را فراموش کنیم و به فکر دیدارهای آتی باشیم. 

وی ادامه داد: از آقای آذری مدیریت باشگاه، آقای نکونام، کادرفنی، بازیکنان، عوامل تیم و هواداران بابت این کارتی که خودم هم نمی‌دانم چرا داده شد و گرفتم، عذر می‌خواهم. نمی‌دانم ناراحتی‌ام را چگونه بیان کنم و امیدوارم که دیگر شاهد اشتباهات داوری در هیچ دیداری نباشیم که اینگونه تلاش و زحمات هر تیمی به هدر برود.

فولاد خوزستان لیگ برتر وحید حیدریه لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر