کد خبر: 946521 A

سعید آذری نسبت به داوری شب گذشته دیدار نساجی و فولاد خوزستان واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته در بازی معوقه از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر نساجی مازندران در حالی موفق شد با نتیجه 3 بر 2 فولاد را شکست دهد که این تیم تا دقیقه 80 از فولاد با نتیجه 2 بر صفر عقب بود. این بازی در دقایق پایانی خود با جنجال همراه شد و فولادی‌ها معتقد بودند داوری در این بازی به سود نساجی سوت زده است.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از این رو با انتشار پستی در صفحه رسمی خود در اینستاگرام نوشت:

اینکه شما در یک مسابقه با شکست مواجه بشید دور از ذهن نیست،اینکه داور یک دیدار با اشتباهات سهوی خود باعث بشه شما ببازید هم موضوع جدیدی نیست ،ولی جدیدا شاهد رفتارهایی از سوی برخی داوران هستم که گویی با بردگان در زمین بازی سر و کار دارند .


آقای اکرمی در مسابقه شب گذشته فولاد مقابل نساجی مازندران وقتی شیمبا کاپیتان ما برای صحبت با او در خصوص اخراج وحید حیدریه به او نزدیک شد ،مانند اربابی که رعیتش را دور میکرد رفتار کرد ، کاش به جای بروز این رفتار سخیف کمی منشور اخلاقی داوری را مرور میکردی ،کاش چند برگ از فلسفه قضاوت را مطالعه میکردی ،قاضی با مجرمی که حکم اعدامش صادر شده است هم اینگونه رفتار نمی کند .


تکبرت را کم کن آقای اکرمی ،با بی احترامی به کسانی که اگر نباشند نان در سفره من و تو نیست این رفتار بی ادبانه دور از شأن انسان است .


شجاعت و شهامت به بی حرمتی نیست به ارائه اخلاق انسانی و عادلانه است ،اخمت را نگهدار برای مقابله با ظلم ،زمین فوتبال جای اجرای عدالت با عطوفت است، با توهین به بازیکن راه را اشتباه میروی آقای اکرمی.

B55B8FA1-8089-4C0A-A77E-0A6832D4D9F6

فولاد خوزستان نساجی سعید آذری داور ازبکستانی لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر