کد خبر: 946246 A

مهاجم اسبق استقلال تهران که به ویروس کرونا مبتلا شده است از مردم درخواست که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از ابتلای بیش از 14 بازیکن تیم استقلال تهران به ویروس کرونا و بهبود آنها در هفته جاری مشخص شد آرش برهانی، بهترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال تهران هم به این بیماری مبتلا شده و تست کرونایش مثبت اعلام شد.

برهانی که در قرنطینه خانگی از بهبود شرایطش صحبت می‌کند از مردم درخواست کرد تا از حضور در اماکن شلوغ خودداری کرده و استفاده از ماسک را الزامی بدانند تا از ابتلا به این ویروس جلوگیری کنند.

پیشکسوت تیم استقلال تهران که به دلیل حال جسمانی‌اش چندان مایل نبود تا صحبت کند، در گفتگو با خبرنگار ما از آخرین وضعیت خود در مبارزه با کووید-19 گفت:‌ خداراشکر بهترم و در این چند روز دوستان و آشنایان خیلی به من لطف داشتند و تماس گرفتند. 

برهانی در پاسخ به این سوال که باید چند روز در قرنطینه باشد، گفت:‌ پزشک گفت باید برای یک هفته در قرنطینه خانگی باشم و از مردم درخواست می‌کنم که تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و ماسک بزنند.

او ادامه داد: خواهش می‌کنم که استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‎‌های بهداشتی را رعایت کنند و دست به دست هم بدهیم تا از شر این ویروس خلاص شویم. امیدوارم که تمامی هموطنان عزیزم از شر ابتلا به این ویروس در امان باشند و همیشه سالم و تندرست باشند.

برهانی درباره برتری استقلال برابر پارس جنوبی جم هم همچنین گفت: برد استقلال در قرنطینه برای من خوشحال کننده بود؛ شاید برتری برابر پارس جنوبی جم کوچک شمرده شود اما استقلال در بازی خارج از خانه عملکرد خوبی داشت و با توجه به شکست فولاد مقابل نساجی حالا آنها می‌توانند بیشتر به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشند.

استقلال تهران ارش برهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر