کد خبر: 946146 A

مربی تیم استقلال تهران از پیشکسوتان این باشگاه درخواست کرد تا نحوه عملکرد این تیم حمایت کنند.

به گزارش ایلنا، مجید نامجو مطلق پس از پیروزی آبی پوشان تهرانی در دیدار خارج از خانه مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی خوبی را به خصوص از طرف تیم استقلال شاهد بودیم. ما در بحث مالکیت و خلق موقعیت توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و موفق شدیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم و به رده دوم صعود کنیم.

او ادامه داد: ما در بازی قبلی با نساجی یک 45 دقیقه خیلی خوب داشتیم اما آن نتیجه به تیم فشار آورد و این فشار هم از طرف خودی‌هاست و از بیرون به تیم این فشار وارد می‌شود. آقای مجیدی با قدرت دارد کار خودش را انجام می‌دهد و این کارها تمرکز تیم ما را به هم می‌زند.

نامجومطلق درخصوص عملکرد بازیکنان گفت: سید حسین حسینی دروازه‌بان خوبی است و قایدی هم بازیکن با کیفیتی است اما فشارهای موجود باعث می‌شود کیفیت کار کاهش پیدا کند. من از پیشکسوتان می‌خواهم از تیم حمایت کنند.

مربی تیم استقلال درخصوص بازی اضافه کرد: ما در بحث مالکیت توپ و خلق موقعیت روی دروازه عملکرد خوبی داشتیم. انتظار از خودی‌ها به صورتی است که حمایت بیشتری انجام شود. الان یک امتیاز می‌تواند شرایط تیم را بهم بریزد. امیدوارم این برد همه ذهنیت‌ها را پاک کند چون ما فوتبال خوب و مدرنی را به نمایش می‌گذاریم.

استقلال تهران مجید نامجومطلق پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر