کد خبر: 946132 A

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال؛

شاگردان محمود فکری از شکست مقابل فولاد در خوزستان گریختند و نتیجه را به سود خود پایان دادند.

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و فولاد خوزستان از ساعت 20:45 امشب که معوقه از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر است، در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برگزار شد که این دیدار در پایان با برتری 23-2 نساجی به پایان رسید.

این نتیجه در حالی رقم خورد که فولادی ها تا دقیقه 80 با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پیش بودند ولی در این دقایق 2 اخراجی داده و 3 گل دریافت کردند.

 

اخطار:

وحید حیدریه(1+45 و 65) و صابر حردانی(4+90) از فولاد

 

اخراج:

وحید حیدریه(65) و محمد آبشک(94) از فولاد

 

نساجی مازندران

علیرضا حقیقی، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسین ماهینی، مجتبی ممشلی، محمدعرفان معصومی، علی‌اصغر عاشوری، حسین زامهران، رضا دهقانی(46- روح‌الله باقری)، محمدمهدی نظری(73- محمد باباگلی) و رحمان جعفری

 

فولاد خوزستان

احسان مرادیان، عارف آقاسی،محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، محمد قاسمی‌نژاد(67- مجتبی نجاریان)، حسن بیت‌سعید(70- صابر حردانی)، وحید حیدریه، لوسیانو پریرا(70- امیرحسین باقرپور)، فرشاد احمدزاده، صالح حردانی و موسی کولیبالی

 

شرح گل‌ها:

دقیقه 34: نساجی صفر - فولاد 1 (لوسیانو پریرا): شروع مجدد احسان مرادیان از محوطه جریمه فولاد را حسن بیت‌سعید با ضربه پشت سر به لوسیانو پریرا رساند تا او با شوت پای چپ زمینی توپ را از زیر پای حقیقی عبور داده و تبدیل به گل کند.

دقیقه 62: نساجی صفر - فولاد 2 (موسی کولی‌بالی): ارسال آبشک از روی کرنر را فرشاد احمدزاده با ضربه سر به موسی کولی‌بالی رساند که او با پاس نمایشی عارف آقاسی رساند تا او نیز مجددا به کولی‌بالی پاس بدهد تا این بازیکن با ضربه سر دروازه نساجی را باز کند.

دقیقه 80: نساجی 1 - فولاد 2 ( حامد شیری): توپ ارسالی حسین ماهینی از روی کرنر سمت راست زمین را حامد شیری با ضربه سر محکم تبدیل به گل کرد.

دقیقه 90: نساجی 2 - فولاد 2 ( حامد شیری): پنالتی اعلام شده به سود نساجی را حامد شیری با شوت به سمت راست خود از زیر دستان مرادیان عبور داد تا گل تساوی تیمش را بزند.

دقیقه 6+90: نساجی 3 - فولاد 2 ( مجتبی ممشلی): ارسال زیبای حسین ماهینی از روی ضربه ایستگاهی سمت راست زمین را روح‌الله باقری با ضربه سر به مجتبی ممشلی فرستاد تا این مدافع پیشتاخته گل سوم نساجی را بزند.

فولاد خوزستان لیگ برتر فوتبال نساجی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر