کد خبر: 946072 A

همه بایدها و نبایدهای کرمانی‌ها برای حضور در لیگ بیستم

مس کرمان در پایان هفته سیو یکم مسابقات لیگ آزادگان با 57 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد.

به گزارش ایلنا، طبیعی است که این سه هفته آخر لیگ یک برای تیم هایی که می خواهند به سمت بهشت لیگ برتر، خود را بکنند و نام شان را در تاریخ باشگاه و دل هوادارانشان جاودانه کنند، آنقدر استرس و فشار مضاعف داشته باشد که توانی فراتر از اجرای مباحث صرفا فنی در زمین مسابقه داشته باشند.

مس کرمان نیز که اگر همین دو گام پیش رو را به سلامت بردارد می تواند از دروازه بهشت عبور کند، کاملا به همین شرایط مبتلاست و با توجه به امتیاز این تیم در جدول و سه امتیازی که این تیم را جلوتر از رقیبش قرار داده است، مس کرمان را برای عبور از این دروازه در الویت قرار می دهد اگر این دو گام پیش رو با سلامت و صلابت برداشته شود.

برای برداشتن این گام ها، مس خیلی چیزها را می بیند... مس تیم های مقابلش را می بیند و می داند که این دو تیم پیش رو یعنی نیروی زمینی و آلومینیوم که یکی برای نیافتادن می جنگد و دیگری برای صعود، با هرچه که دارند در زمین بازی برابر مس می آیند... مس می بیند که در این بازی ها بازهم با همان سیستم حفظ دروازه خودی آن هم با چنگ و دندان و نهایت استفاده از موقعیت ها، می تواند بازهم سه امتیاز را به حساب خود بریزد و همین در زمین مسابقه کافی است... مس اشتباهات داوری را می بیند که باید آنقدر قوی باشد که همانند دو بازی قبل بر این حریف هم غلبه کند... و خیلی چیزهای دیگر که مس در زمین بازی می بیند و می داند که با آن ها روبروست ولی آنقدر توان دارد که از سد بلند همه آن بپرد.

در کنار این دیدنی ها خیلی چیزهای نادیدنی هم هست که مس باید در این دو گام پیش رو بر آن ها غلبه کند... بر استرسی که نمی بیند اما بهرحال همه تیم های بالای جدول را به خود مبتلا کرده است... استرسی که با وجود ندیدنش اما آنقدر خرد کننده هست که می تواند شلیک در ذهن شود اما آرامش، خونسردی و البته اعتماد به نفس سپری است بر این نادیدنی شوم... مس شاید علت اشتباهات داوری را نبید و از همین رو نداند که تعمدی یا غیر تعمدی این سوت ها را به جانش می کشند اما علت هرچه که باشد و البته نادیدنی هم به جا ، آنچه که دیدنی باقی می ماند تلاش همه جانبه مس در زمین برای پیروزی است که بعد از این تلاش با تمام وجود، عنایت الهی را هم به سمت خود جلب می کند...

مس شاید یقه های سفیدی را نبیند که با ناپاکی درصدد هستند جای برنده ها را در زمین عوض کنند و از سایت های شرط بندی گرفته تا معادلات کثیفی که البته ویروس خود را به جان فوتبال ایران هم انداخته، بخواهند در جایی غیر از زمین مسابقه نتایج را تعیین کنند اما مس با ندیدن این موضوع، برای این جماعت هم یک موضوع را دیدنی می کند و آن اینکه این تیم آنقدر شایسته هست که به دل های پاک هوادارانش، به دعای خیر همه یارانش و تلاش همه بازیکنانش و همتی که برای صعود این تیم در تن نارنجی آن نقش بسته است، نتیجه بازی را با تمام وجود، خود در زمین بازی به رخ همه می کشد و با غلبه بر همه دیدنی ها و نادیدنی ها آنچه را که ماندنی می کند نام بزرگ مس و مجموعه تیم شایسته ای است که در این سه بازی متحدتر و یکدل تر از قبل، با چشمانی کاملا باز دست ها را برای صعود بهم می دهند.

 

 

مس کرمان لیگ آزادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر