کد خبر: 945801 A

محمدرضا ساکت موفقیت مهاجم ایرانی زنیت را به وی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، محمدرضا ساکت طی پیامی خطاب به سردار آزمون، آقای گلی او در لیگ روسیه را تبریک گفت.

بسمه تعالی

جناب آقای سردار آزمون

فرزند دلیر خطه رادمردان گنبد ...

گوهر ارزشمند ایران زمین  دیار راست قامتان جاوید

صمیمانه ترین تبریکات و شادباش مرا جهت کسب عنوان قهرمانی به همراه تیم زنیت و آقای گلی لیگ قدرتمند روسیه پذیرا باش

رویش بازیکنی نونهال و نوجوان از سرزمین مردان و زنان با غیرت گنبد و دیار گلستان و حضور درخشان در تیم های ملی نونهالان و نوجوانان و سپس قبول دعوت برای پیوستن به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و در حالیکه سن جوانی و نوجوانی را طی می کردید ... توام با دلسوزیها . همراهی های اثربخش مادر ارزنده ات و تلاش و راهنمایی های ورزشی پدر گرامیت را یاد می آورم که مادر و پدر بزرگوارت برای کمک به موفقیت شما ترک شهر و دیار کردند و در اصفهان در کنار شما حق مادری و حق پدری را برای شما به خوبی به عمل آوردند و مربیان ارزنده شما از دوران نونهالی (که متاسفانه من نامشان را نمیدانم) قابل تقدیر هستند.

اینها خاطرات شیرین من از همکاری با شما در باشگاه است. حضور موفق در تیم ملی نوجوانان با هدایت شایسته جناب اکبر محمدی را یاد دارم که بعد از آن در سالهای 88-87 توسط استعدادیاب ارزنده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، محمد یاوری به باشگاه به عنوان استعدادی آینده دار معرفی شدی و پس از جذب در باشگاه علیرغم نوجوانی توسط، امیر قلعه نوعی مربی پر افتخار ایران جهت تمرین همراه تیم بزرگسالان سپاهان دعوت و خاطرات شیرین حرکت شما در مسیر بالندگی را فراموش نخواهم کرد.

بی شک همت و تلاش و استعداد والا و به کارگیری همه جانبه آموزش های مربیانت در طول سالهای نونهالی و نوجوانی و جوانی بود که در سال 91 حضور در فوتبال روسیه، راه موفقیت بالاتر و برتر را طی و بلوغ فنی و ورزشی خویش را در عرصه بین المللی و در فوتبال سخت روسیه و همچنین تیم ملی جمهوری اسلامی ایران طی کردید و امروز افتخار ایران، تیم ملی، باشگاه خود، استان خود و پدر و مادر شریفت شده ای...

شاکر خدا، عاشق مردمی که دوستت دارند، قدردان مربیانت و دست بوس پدر و مادرت همیشه بوده ای ، هستی و خواهی بود ...

مستدام سردار موفقیت و تلاش

دوستدارت محمد رضا ساکت

 

محمدرضا ساکت سردار ازمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر