کد خبر: 945773 A

ادامه تنش میان همبازیان سابق

مربی تیم بادران تهران به اظهارات میثم منیعی پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در چارچوب رقابت‌های هفته سی و یکم لیگ دسته اول فوتبال تیم‌های گل ریحان البرز و بادران تهران به مصاف هم رفتند. در جریان این مسابقه که با تساوی یک بر یک به پایان رسید کادرفنی دو تیم با یکدیگر درگیری لفظی داشته و این درگیری حتی پس از پایان بازی هم ادامه داشت.

هاشم بیگ زاده در پایان مسابقه در گفتگو با خبرنگاران اظهاراتی را علیه میثم منیعی، سرمربی تیم گل ریحان و همبازی سابقش در استقلال تهران مطرح کرد که به مذاق منیعی خوش نیامد. منیعی روز گذشته در گفتگو با ایلنا پاسخ اظهارات بیگ زاده را داد.

بیگ زاده در گفتگو با خبرنگار ما در واکنش به جدیدترین واکنش منیعی به اتفاقات بازی روز جمعه گفت: همه من را می‌شناسند و او را هم می‌شناسند. کاملا مشخص است که چه کسی معلوم الحال است. من مصاحبه روز گذشته ایشان را خواندم و از ایشان شکایت می‌کنم که پاسخ بدهند کدام یک از اتهاماتی که وارد کرده‌اند را انجام داده‌ام.

او ادامه داد: احساس می‌کنم ایشان چون در سال 87 ذخیره من در استقلال بوده و من بیشتر از او بازی می‌کردم و گلزنی هم داشتم به او فشار آمده و بابت اتفاقات همان سال کینه‌ای شده است. به هر حال چون توانایی‌های فنی من بیشتر بود و امیرقلعه نویی من را بازی می‌داد او ناراحت شده است. چون از روی توانایی خودم در ترکیب حضور داشتم پس نیازی نبوده که پشت سر سرمربی صحبت کنم و اظهارات او صحیح نیست.

بادران تهران هاشم بیگ زاده میثم منیعی گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر