کد خبر: 945725 A

پزشک ماشین سازی خبر داد:

پزشک تیم ماشین سازی تبریز می‌گوید وضعیت هومن افاضلی پس از ابتلا به ویروس کرونا رو به بهبود است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از دیدار گل گهر سیرجان برابر ماشین سازی تبریز مشخص شد، هومن افاضلی به دلیل بروز علائم ابتلا به ویروس کرونا روی نیمکت حضور نداشت و در قرنطینه به سر می‌برد.

دکتر عباس زاده، پزشک تیم ماشین سازی درباره آخرین وضعیت از افاضلی در مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: تا دیروز همه چیز خوب است و ایشان نیاز به بستری نداشت. میزان اکسیژن‌شان هم خوب بود. از بازی با ذوب آهن آقای افاضلی گفت که یک مقدار تب و لرز داشت اما با توجه به حالت جسمانی تست PCR سه چهار روز قبل از آن داده بودند و پرسیدم گفتند که به غیر از لرز مشکل خاصی ندارند. 

او ادامه داد: بعد از بازی با اصفهان لرز و بدن درد جزئی داشتند اما چشایی و بویایی کامل بود. با توجه به پی سی آر منفی قبلی ما شکی به بیماری کووید نداشتیم تا اینکه بعد از بازی روز یکشنبه همه آزمایش دادیم و منفی بودیم. روز دوشنبه که در تمرین یک مقدار بی حال شدند و از آن روز در قرنطینه هستند. همین شد که به تست پی سی آر شک کردیم. روز جمعه بعد از بازی با گل گهر ایشان را معاینه کردم و دیدم که یک مقدار تنگی نفس و سرفه دارند.

عباس‌زاده درباره بستری شدن افاضلی در بیمارستان گفت: با آقای آذرنیا و دکتر دبیری که حضور داشتند به بیمارستان رفتیم که مشخص شد یک مقدار کوچک از ریه ایشان درگیر بیماری شده است. از آقای دبیری خواهش کردیم که یک اتاق به ما بدهند و همانند قرنطینه خانگی بستری شوند و تمامی شرایط با خانم هراتیان هماهنگ شد. 

پزشک ماشین سازی درباره وضعیت فعلی افاضلی گفت: ایشان الان وضعیت خوبی دارند و تنگی نفس ندارند، آزمایشات نرمال است و منتظر هستیم که بهبود پیدا کنند. اگر جمعه این هفته آقای افاضلی علائمی نداشته باشند باید یک هفته دیگر صبر کنیم و دو تست PCR به فاصله 24 ساعت پشت سر بگذارند و اگر در نهایت هیچ علائمی نشان داده نشود آن زمان می‌توانند فعالیتشان را از سر بگیرند.

کرونا هومن افاضلی‌ ماشین سازی تبریز ویروس کرونا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر