کد خبر: 945655 A

عصر روز گذشته که کمیته ملی المپیک نام کاندیدای ریاست کمیسیون ورزشکاران را اعلام کرد، در ابتدا نام آرش میراسماعیلی رییس قبلی این کمیسیون هم در میان کاندیدای ریاست بود، اما بعد از دقایقی حذف شد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته اما کمیته ملی المپیک اعلام کرد: عدم انتشار نام آرش میراسماعیلی برای کاندیداتوری ریاست کمیسیون ورزشکاران به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها صورت گرفت که خوشبختانه عصر امروز موضوع پیگیری و حل شد.

طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص اعلام دیر هنگام نام آرش میراسماعیلی به عنوان کاندیدای ریاست کمیسیون ورزشکاران گفت:میراسماعیلی درخواست مکتوبش مبنی بر کاندیداتوری برای ریاست کمیسیون ورزشکاران را شنبه به کمیته تحویل داد اما انتشار نامش را منوط به هماهنگی تلفنی کرد که متاسفانه این اقدام دیر موقع و پس از انتشار اسامی کاندیداها صورت گرفت.

مسئول امور کمیسیون‌های کمیته ملی المپیک یادآور شد: مقرر بود دیروز ظهر تایید نهایی را به شخص بنده برای انتشار نامش میان کاندیداها بدهد که متاسفانه به دلیل اتمام شارژ تلفن همراه وی تماس هماهنگی دیرهنگام و پس از انتشار فهرست نهایی کاندیداها صورت گرفت. در هر صورت کاندیداتوری وی مورد تایید کمیته و دیگر نامزدهاست و مشکلی برای حضور در انتخابات ندارد.

انتخابات رییس و نایب رییس کمیسیون ورزشکاران امروز با حضور اعضای این کمیسیون برگزار خواهد شد.

آرش میر اسماعیلی کمیسیون ورزشکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر