کد خبر: 945625 A

باید از سعادتمند تقدیر شود

پیشکسوت استقلال می گوید مدیریت باشگاه در تلاش است که مشکلات حل شود.

مجتبی انصافی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص عملکرد سعادتمند در مدیریت این باشگاه اظهار داشت: سعادتمند تمام تلاشش را انجام می‌دهد که استقلال به موفقیت برسد من فکر می‌کنم او دلسوزانه برای این تیم تلاش می‌کند و باید از وی تقدیر کرد.

وی ادامه داد: قبل از حضور ایشان استقلال مشکلات بسیاری داشت اما ایشان با مذکراه با چند اسپانسر توانست بخشی از مشکلات و بدهی‌ها را حل کند. اگر قبل از ایشان هم استقلال نتیجه نمی‌گرفت بابت همین حاشیه‌ها و مشکلات بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: باید به سعادتمند کمک کرد تا وی بتواند دیدگاه‌هایش را در این تیم پیاده کنند با انتقاد کردن مشکلی حل نمی‌شود و اگر بگذارند سعادتمند پنج سال در این تیم بماند شاید بعد از سال سوم بتواند نتایج بهتری بگیرد.

انصافی در خصوص حضور چند بازیکن جوان در ترکیب بزرگسالان ادامه داد: بنده خودم در تیم‌های پایه‌ای مشغول فعالیت هستم مطمئن هستم سال آینده استقلال با حضور این بازیکنان جوان موفق خواهد. به آ‌قای حاجیلو بابت سالم بودن آکادمی تبریک می‌گویم حضور این بازیکنان جوان نشان می‌دهد خروجی امیدها خوب بوده و امیدوارم که این روند تداوم داشته باشد.

 

استقلال مجتبی انصافی اکادمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر