کد خبر: 945549 A

بازیکنان ایرانی که شانس بازی در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، در شرایط کنونی و بدون در نظر گرفتن نقل و انتقالات احتمالی، ۵ بازیکن ایرانی به همراه تیم‌هایشان شانس حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را دارند.

سردار آزمون و کاوه رضایی که به ترتیب با زنیت‌سن‌پترزبورگ و بروخه به قهرمانی روسیه و بلژیک رسیده‌اند، فصل آینده به شکل مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حضور خواهند داشت.

میلاد محمدی با نایب‌قهرمانی خنت در بلژیک، در مرحله سوم مقدماتی حضور دارد و صادق محرمی نیز با قهرمانی دیناموزاگرب در کرواسی، کار خود را از مرحله دوم مقدماتی لیگ قهرمانان شروع خواهد کرد.

در این میان امید مجید حسینی و ترابزون‌اسپور به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) است. ترابزون با نایب‌قهرمانی در ترکیه می‌توانست مجوز حضور در مرحله سوم مقدماتی لیگ قهرمانان را کسب کند اما یوفا این باشگاه را به دلیل نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی دو فصل از حضور در اروپا محروم کرده و باید دید آیا ترابزون به اندازه منچسترسیتی در دادگاه CAS خوش‌شانس‌ خواهد بود یا خیر‌.

لیگ قهرمانان اروپا سردار آزمون کاوه رضایی میلاد محمدی صادق محرمی مجید حسینی دینامو زاگرب ترابوزان اسپور زنیت سنت پترزبورگ خنت لژیونرهای فوتبال ایران بروخه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر