کد خبر: 945354 A

خائن کسی است که سیستم تیم را لو می‌داد

سرمربی تیم گل ریحان البرز درباره اتفاقات دیدار مقابل بادران تهران صحبت کرد.

میثم منیعی در گفتگو با ایلنا درواکنش به اظهارات هاشم بیگ زاده، مربی بادران تهران که اعلام کرده بود از بازگو کردن اظهارات وی در بازی روز گذشته شرمسار می‌شود، گفت: معلوم الحال آنهایی هستند که وقتی فوتبالیست بودند با ما درباره سرمربی صحبت می‌کردند تا ما هم پشت سرمربی صحبت کنیم و صحبت‌ها را انتقال بدهند تا بتوانند فیکس بازی کنند. معلوم الحال کسانی هستند که به خاطر یک بازی کردن ساک بزرگتر تیم را جابجا می‌کردند. 

منیعی ادامه داد: معلوم الحال آنهایی هستند که وقتی فوتبالیست بودند که به خبرنگاران سیستم‌ بازی‌ها لو می‌دادند. که به خاطر اینکه داخل یک تیم باشند و روی نیمکت بنشینند، مربی را می‌خنداندند و باعث خرسندی بازیکنان تیم می‌شدند. من معلوم الحال نیستم و اگر منظورشان من هستم که باید بگویم خودشان اینگونه هستند.

وی درباره اینکه گفته شده باید از منیعی تست روانشناسی گرفته شود، گفت: من موافق این موضوع هستم زیرا وقتی در ابتدای بازی سراغ آقای کرمانی مقدم مربی تیم بادران رفتم و همینطور به رسم ادب به سمت آقای کاظمی، عباس آقایی و کرمانی مقدم رفتم و خوش آمد گویی کردم، کرمانی مقدم از ابتدای بازی شدید عرق می‌ریخت. من فکر کردم که او کرونا گرفته است. بعد از اینکه دیدم او در حال فحاشی کردن است متوجه شدم که او کرونا ندارد. معتقدم به خیر از تست روانی باید تست خون و ادرار هم بگیرند تا در داخل آنها چیزهایی مشخص می‌شود که پاکسازی در فوتبال صورت بگیرد.

هاشم بیگ زاده میثم منیعی گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر