کد خبر: 944918 A

بازیکن تیم منچستریونایتد این تیم را لایق حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا می‌داند.

به گزارش ایلنا، منچستریونایتد فردا در چارچوب مسابقات لیگ برتر انگلیس به مصاف لسترسیتی خواهد رفت. فرد بازیکن یونایتد می‌گوید آنها لیاقت حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را دارند.

فرد گفت: به عنوان یک باشگاه بزرگ، ما هر سال باید در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشیم. بنابراین کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای ما بازیکنان تیم و به طور کلی برای باشگاه، بسیار مهم است. این چیزی است که بازیکنان و باشگاه لیاقتش را دارند. بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده فوق العاده خواهد بود و ما برای قهرمانی در این رقابت‌ها تلاش خواهیم کرد.

فرد درخصوص رویارویی هری مگوایر، بازیکن فعلی یونایتد با تیم سابقش در دیدار مقابل لسترسیتی گفت: احتمالا مگوایر حس فوق العاده ای در این بازی خواهد داشت چرا که به کینگ پاور بازخواهد گشت و با هم تیمی هایش دیدار خواهد داشت. او مدت زمان زیادی بازیکن لسترسیتی بوده است و بنابراین احتمالا رابطه های محکم و عمیقی در آنجا دارد که بازگشت به لستر را برای او زیبا خواهد کرد. با این حال، او فردا بازیکن یونایتد خواهد بود و هر کاری که از دستش برمی آید برای دفاع از دروازه تیم و پیروز شدنمان در بازی خواهد کرد.

فرد درباره رویارویی با جیمی واردی هم گفت: او اتفاقی بهترین گلزن رقابت‌های لیگ برتر نیست. بنابراین ما باید مراقب او و خطراتی که می تواند ایجاد کند باشیم. او بازیکن بسیار خوبی است و فصل فوق العاده ای سپری کرده است. ما بازیکنان خوبی در خط دفاعی داریم که می توانند مراقب واردی باشند.

لیگ برتر انگلیس فرد منچستریونایتد لسترسیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر