کد خبر: 944850 A

طبق اعلام سازمان لیگ، دیدار معوقه دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ،کمتر از 72 ساعت دیگر طبق اعلام سازمان لیگ، دیدار معوقه دیدار تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال برگزار خواهد شد.

در حالی سازمان لیگ برای این بازی تاریخ جدید اعلام کرده که پارسی‌ها معتقدند هنوز کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رأی انضباطی این بازی را اعلام نکرده است و آنها مدعی شدند مقابل استقلال به میدان نخواهند رفت.

در این باره ابتدا با رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم که وی در  این باره اظهار داشت: به عنوان یکی از اعضای کمیته انضباطی پس از بررسی مدارک استقلال نظرمان این بود که این بازی باید تجدید شود حالا اگر تیم فوتبال پارس جنوبی جم نمی‌خواهند به میدان بروند حتما دلایل خود را برای کمیته استیناف فرستاده‌اند شاید هم اصلا آنها در کمیته استیناف تجدیدنظرخواهی نکرده‌اند.

بعد از اظهارات جاودانی به سراغ احمد صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رفتیم که وی اعلام کرد: هنوز پرونده‌ای برای اعلام رأی دیدار پارس جنوبی و استقلال به کمیته استیناف ارسال نشده است و پس از بررسی در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

صالحی درباره اینکه کمتر از 72 ساعت دیگر باید این بازی برگزار شود و سرانجام این رأی چه خواهد شد، گفت: جای نگرانی نیست. مطمئن باشید پس از بررسی‌های نهایی، رأی را به زودی اعلام خواهیم کرد.

استقلال کمیته استیناف پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر