کد خبر: 944691 A

پرسپولیس با وجود مسجل کردن قهرمانی، 3 دیدار حساسس و تعیین کننده در پیش دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس شب گذشته موفق شد در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان به برتری برسد و 4 هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر قهرمانی خود را در این بازی‌ها مسجل کند.

بدین ترتیب 4 دیدار بعدی سرخپوشان که برابر نساجی، ذوب آهن، گل گهر و سایپا برگزار می‌شود نتایجش تاثیری در سرنوشت و جایگاه سرخپوشان در جدول نخواهد داشت و به نوعی دیدارهای تشریفاتی برای این تیم محسوب می‌شوند.

با این وجود به جز دیدار پرسپولیس با نساجی، 3 دیدار دیگر این تیم برابر تیم‌هایی است که درگیر معادلات بقا در لیگ برتر هستند و نتیجه این دیدارها با پرسپولیس در سرنوشت خودشان و تیم‌های دیگر پایین جدول تاثیر گذار خواهد بود.

سایپا، گل گهر و ذوب آهن دقیقا تیم‌های 12 تا 14 جدول رده بندی هستند و نزدیک‌ترین تیم‌ها به دو تیم پایین جدول که در تلاش هستند از منقطه سقوط فرار کنند و اگر انگیزه سرخپوشان برای این بازی‌ها پایین بیاید و این موضوع در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد معادلات پایین جدول به دست سرخپوشان دستخوش تغییراتی خواهد شد.

البته طبیعتاً پرسپولیس به دنبال منافع خودش خواهد بود و برای آمادگی بیشتر در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی خودش را در این دیدارها زیاد به دردسر نخواهد انداخت ولی این نگرانی برای تیم‌های پایین جدول وجود دارد که بی‌انگیزگی پرسپولیس برای برد در بازی‌های پیش رو باعث شود آنها متضرر شوند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر