کد خبر: 944556 A

برترین بازیکنان هفته بیست و ششم لیگ برتر در قالب یک تیم معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر هم با برگزاری هشت دیدار در دو روز به پایان رسید و مثل هر هفته برخی بازیکنان عملکرد خوبی در ترکیب تیمشان داشتند که تیمی منتخب از این نفرات تشکیل داده‌ایم:

 

دروازه‌بان: علیرضا حقیقی (نساجی)

مقابل استقلال بمب روحیه بود و تلاش زیادی هم کرد تا در برابر حملات بی امان آبی‌ها دروازه خود را بسته نگه دارد و توپ‌های زیادی گرفت و بارها مانع فروپاشی دروازه تیمش شد و در نهایت هم روی یک ضربه پنالتی به وسیله شیخ دیاباته دروازه‌اش باز شد. حقیقی اگر نبود نساجی شکست سنگینی برابر استقلال تجربه می‌کرد.

 

مدافع راست: مهدی شیری (پرسپولیس)

معمولاً بازی شیری در پرسپولیس به چشم نمی‌آید و کمتر شاهد تاثیرگذاری مستقیم او در نتیجه بازی هستیم ولی او در دیدار با نفت مسجد سلیمان که بازی قهرمانی تیمش بود عملکرد خیلی خوبی از خودش به نمایش گذاشت و سانتر خوبی که برای علیپور انجام داد گل اول این تیم را به ثمر رساند و زمینه‌ساز برتری سرخ‌ها شد.

 

مدافع میانی: علیرضا ابراهیمی (گل‌گهر)

در روز خوب گل گهر، مدافع میانی این تیم هم عملکرد قابل قبولی داشت و به نوعی می‌شود گفت ستاره تیمش بود. ابراهیمی زننده گل برتری گل‌گهر در طول بازی ۱۱ عملکرد دفاعی داشت، ۳ خطا گرفت و در ۸۳٪ از نبردهایی که شرکت کرد پیروز شد تا بهترین بازیکن زمین شود.

 

مدافع میانی: محمدرضا مهدیزاده (سپاهان)

سپاهان در برابر صنعت نفت یک روز دفاعی فوق العاده داشت و اشتباهات کمی از سوی خط دفاع این تیم سر زد و باعث شد نفتی‌ها حتی یک فرصت خطرناک هم روی دروازه سپاهان نتوانند ایجاد کنند. محمدرضا مهدیزاده علاوه بر عملکرد دفاعی خوب خودش، یک گل 3 امتیازی مهم به ثمر رساند تا سپاهان و قلعه‌نویی را از شرایط بحرانی خارج کند.

 

مدافع چپ: میثم تیموری (تراکتور)

اگرچه تراکتور موفق نشد در دیدار هفته بیست و پنجم در مشهد شهر خودرو را شکست دهد ولی برخی از بازیکنان این تیم روز خوبی را سپری کردند و یکی از آنها میثم تیموری، مدافع چپ این تیم بود که هم در عملکرد دفاعی و هم در فاز هجومی عملکرد قابل قبولی داشت و بهترین بازیکن سرخپوشان تبریزی در این هفته لقب گرفت.

 

هافبک دفاعی: علی کریمی (استقلال)

علی کریمی این روزها یک بازیکن کلیدی و هافبک دفاعی تمام عیار برای استقلال است و حتی در روزهای نتایج بد این تیم هم عملکرد شخصی او خوب است. کریمی در بازی با نساجی هم به خوبی از پس وظایف خود بر آمد و در امر بازیسازی هم برای مهاجمان تیمش عملکرد قابل قبولی داشت.

 

هافبک هجومی: محمد میری (نساجی)

هافبک جوان نساجی روز خوبی را مقابل استقلال پشت سر گذاشت و مزد بازی خوبش را هم با گل فوق العاده زیبایی که به ثمر رساند گرفت و خودش به عنوان پدیده این هفته از رقابت‌ها سر زبان‌ها انداخت.

 

هافبک هجومی: سیامک نعمتی (پرسپولیس)

سیامک نعمتی با ۲ پاس‌کلیدی که یکی از آنها گل شد، موفقیت در ۸۰٪ از نبردهایی که شرکت کرد، بیشترین بازپس‌گیری مالکیت توپ بهترین بازیکن زمین شد تا بتواند با درخشش خود مقابل نفت مسجد سلیمان برتری و قهرمانی تیمش را رقم بزند.

 

مهاجم: فرشاد احمدزاده (فولاد)

در روزی که فولاد توانست با برتری مقابل ذوب آهن قهرمانی پرسپولیس را یک روز به تاخیر بیاندازد، فرشاد احمدزاده بار دیگر نشان داد یک خرید موفق در پنجره زمستانی برای تیمش بوده و بار دیگر با عملکرد خوب خودش در این تیم مزد اعتماد کادرفنی را داد. او پاس گل اول تیمش را هم به پریرا داد.

 

مهاجم: لوسیانو پریرا (فولاد)

نشان داد هنوز دود از کنده بلند می‌شود و موفقیت و درخشش در ترکیب یک تیم سن و سال نمی‌شناسد. مهاجم با تجربه برزیلی فولاد در بازی با ذوب آهن عملکرد فوق العاده ای داشت و یک گل زده و یک پاس گل او را تبدیل به نقش اول برتری تیمش کرد.

 

مهاجم: علی علیپور (پرسپولیس)

علیپور به عنوان یک مهاجم با تجربه به خوبی خودش را در ترکیب پرسپولیس جا انداخته و یکی از ستون‌های اصلی قهرمانی تیمش در لیگ نوزدهم بود. او روز خوبی را مقابل نفت مسجد سلیمان پشت سر گذاشت و کم اشتباه ظاهر شد و گل اول تیمش را هم به ثمر رساند تا در برتری سرخپوشان نقش مستقیم ایفا کند.

 

 

 

لیگ برتر فوتبال تیم منتخب هفته بیست و ششم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر