کد خبر: 944357 A

مربی تیم نساجی مازندران درباره گل دیدنی محمد میری به استقلال تهران گفت: میری یکی از زیباترین گل‌های این فصل را به ثمر رسانده و راستش را بخواهید یاد جوانیم و شوت‌های خودم افتادم.

سیروس دین محمدی در گفتگو با ایلنا درخصوص تساوی نساجی مازندران برابر استقلال تهران گفت: به نظرم بازی با توجه به اینکه پیش بینی می‌شد فقط روی ضدحمله کار کنیم اما در تمامی بخش‌ها خوب کار کردیم و شاید روی نیمه اول شاید بسته بازی کردیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بیشتر روی برنامه پیش رفتیم.

دین محمدی درخصوص تشابه گل محمد میری به استقلال با گلی که به نانت فرانسه زده بود، گفت: بله یک لحظه همان گل به ذهنم آمد. بالاخره میری شوت خیلی خوبی زد و با یک نگاه خیلی ضربه دیدنی زد. میری یکی از زیباترین گل‌های این فصل را به ثمر رسانده و راستش را بخواهید یاد جوانیم و شوت‌های خودم افتادم. 

مربی تیم نساجی در واکنش به اظهارات نامجو مطق که در نشست خبری اعلام کرده بود هر 20 سال یکبار چنین گلی اتفاق می‌افتد، گفت: بالاخره فوتبال همین است. بعضی اوقات همین مسائل هم می‌تواند شما را به گل برساند. گلزنی هافبک‌ها روی شوت‌های بلند جزو زیبایی‌های فوتبال است که در ایران کمتر شاهد آن هستیم. 

دین محمدی درباره عملکرد استقلال در دیدار شب گذشته هم گفت:‌ به نظرم استقلال بد بازی نکرد و به نظرم تیمی بود که دوست داشت در این بازی برنده باشد اما ما به صورت کامل روی نقاط ضعف آنها کار کرده بودیم و همینطور هم روی برنامه پیش رفتیم و روزنه‌های گلزنی هم بسته بودیم تا نتوانند به گل برسند.

مربی نساجی درباره پیش بینی از اینکه استقلال با این سبک بازی می‌تواند به سهمیه آسیایی دست پیدا کند یا خیر گفت: نمی‌دانم امیدوارم که موفق باشند. 

سیروس دین محمدی درخصوص رویارویی با بازیکنان و مرییان استقلال همینطور گفت: خیلی عالی بود و با یکدیگر مهربان بودیم که ماندگار بود و همین مسائل است که جزو زیبایی‌های فوتبال است.

نساجی مازندران استقلال تهران سیروس دین محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر