کد خبر: 944341 A

مربی تیم استقلال تهران در نشست خبری پس از دیدار مقابل نساجی مازندران حضور یافت و به جای فرهاد مجیدی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، مجید نامجو مطلق در غیاب فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از دیدار مقابل نساجی مازندران حضور یافت و گفت: در این بازی تیم استقلال فوتبال خوبی ارائه کرد. ما در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. با احترامی که برای تیم نساجی قائل هستم، با تدابیری که تیم ما چیده بود، فکر کنم شروع خیلی خوبی داشتیم و گردش توپ در میدان وجود داشت و موقعیت‌های خیلی خوبی خلق کردیم اما از آن‌ها استفاده نکردیم.

او ادامه داد: در یک ضربه غافلگیر کننده که هر بیست سال یک بار اتفاق می‌افتد، گل خوردیم و روی روح و روان تیم ما تاثیر گذاشت. در نیمه دوم باز تیم ما بازهم از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و همه می‌دانیم فوتبال بی رحم است و اگر از فرصتها استفاده نکنیم، این نتیجه رخ می‌دهد. ما در صورت پیروزی در بازی معوقه می‌توانیم تا رده دوم صعود کنیم اما می‌توانستیم با پیروزی مقابل نساجی شرایط بهتری کسب کنیم. شما دیدید که وریا غفوری در نیمه اول با اینکه آسیب دیده بود ولی در نیمه دوم به بازی برگشت. این انگیزه بازیکنان را نشان می‌دهد.

مربی استقلال درخصوص عملکرد داوری گفت: چند صحنه مشکوک در بازی وجود داشت. ما بحث قضاوت را به کارشناسان داوری می‌سپاریم اما یکی از صحنه‌های بازی مشکوک بود. امیدوارم داور تصمیم درستی گرفته باشد چون آن صحنه می‌توانست نتیجه بازی را عوض کند.

نامجو مطبق همچنین گفت: به نظر من در نیمه اول تا زمانی که گل خوردیم، فوتبال خوبی را ارائه کردیم و در نیمه دوم هم خوب ظاهر شدیم اما از فرصت‌های خود استفاده نکردیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی از این موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم.

او در پایان درباره لیست استقلال هم اضافه کرد: ما یک بازیکن آزاد داریم و در تلاش هستیم داریوش شجاعیان را که با تیم تمرین می‌کند را به لیست خود اضافه کنیم و امیدوارم با توجه به شرایطی که وجود دارد، یک مساعدتی در این زمینه ایجاد شود. چون ما می‌توانیم یک بازیکن آزاد به تیم اضافه کنیم. با توجه به مشکلاتی که کرونا برای تیم‌ها به وجود آورده است، امیدوارم مسئولان به ما کمک کنند و اگر در این زمینه با ما همکاری لازم را داشته باشند، ما می‌توانیم از داریوش شجاعیان استفاده کنیم.

استقلال تهران نشست خبری مجید نامجو مطلق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر