کد خبر: 944338 A

سرمربی شهر خودرو می‌گوید که اشتباهات خودشان باعث شد که مقابل تراکتور به برتری نرسند.

به گزارش ایلنا، سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی شهر خودرو در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: تلاش بازیکنان تیم شهر خودرو ستودنی بود و بازیکنان بی‌نظیر بودند. ساختار دفاعی ما بهتر از تراکتور بود اما در گل زدن بی‌دقت بودیم. ما می‌دانستیم بازی سختی داریم و به همین دلیل تراکتور را آنالیز کردیم و به دنبال برد در این دیدار بودیم اما متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. معتقدم که یک تیم بزرگ نباید لحظه‌های حساس را از دست بدهد. اگر می‌خواهیم جزو بالانشینان باشیم باید در این بازی‌ها برنده باشیم. باید در ادامه بیشتر روی تیم‌مان کار کنیم.

او افزود: فوتبال بخشی از زندگی است و به عنوان کسی که چندین سال به صورت حرفه‌ای فوتبال بازی کردم، معتقدم که فوتبال را باید با امید بازی کرد. متاسفانه لیگ فرسایشی شده و تلاش ما این است که بازیکنان را از نظر روانی برای بازی‌های بعدی آماده کنیم. من فقط می‌خواهم به طرفداران عزیز شهر خودرو بگویم که با تمام وجود تلاش می‌کنم که بهترین نتیجه را کسب کنیم. شهر خودرو مشکلاتی دارد ولی نمی‌تواند بهانه‌ای برای سهمیه نگرفتن باشد. چیزی که من از فوتبال یاد گرفتم، تلاش بی‌وقفه برای نتیجه گرفتن است.

سرمربی شهر خودرو درباره تاکتیک تیمش در این دیدار گفت: من می‌دانم که شهر خودرو دو سال است که چهار، چهار، دو بازی می‌کنم اما ما به خاطر شرایط بدنی بازیکنان و تراکتور تاکتیک تیم‌مان را تغییر داریم. پرس کردن در یک سوم میانی می‌تواند شروع حمله باشد. ما تجمع را در وسط زمین زیاد کردیم و روی انتقال توپ کار کردیم و تونستیم موقعیت‌هایی ایجاد کنیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد. خدا را شکر که در این بازی موقعیت گل‌زنی خوب به تراکتور ندادیم. مهم‌ترین لحظه بازی، لحظه‌ای است که شما توپ ندارید.

بختیاری‌زاده درباره میدان دادن به بازیکنان جوان بیان کرد: من اعتقاد دارم که میدان دادن به جوانان، می‌تواند شما را سورپرایز کند. در این مقطع نیاز بود که جوانان با اعتماد به نفسمان را بازی دهیم اما حقیقتا بین جوانان و بازیکنان باتجربه‌مان فاصله است.

او در پایان درباره داوری دیدار شهر خودرو و تراکتور گفت: من اعتقاد دارم که همه اشتباه می‌کنند. من کارشناس داوری نیستم ولی در کنار زمین از تیمم در کمال احترام حمایت می‌کنم. اشتباه داوری در این دیدار وجود داشت اما اشتباهات خودمان بود که نتوانستیم به گل برسیم.

انتهای پیام/
سهراب بختیاری‌زاده شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر