کد خبر: 944330 A

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: پاداش بازی گل‌گهر برای بازی با ما رقمی رویایی بود.

به گزارش ایلنا، حمیدعبداللهی در نشست خبری پس از شکست مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: یک بازی سخت داشتیم. می‌دانستیم گل گهر بازی مستقیم انجام می‌دهد و به دنبال استفاده از فضای پشت دفاع و گرفتن ضربات ایستگاهی است. کل برنامه آن ها این بود.

وی ادامه داد: تمام نکات را  تمرین و به بچه‌ها گوشزد کردیم ولی متاسفانه از نتیجه راضی نیستم ولی از نوع بازی و انرژی که بازیکنان با خودشان به زمین بردند و موقعیت‌هایی که ایجاد کردند راضی هستم. این هم یک نوع فوتبال است. باید این بازی را با اختلاف می‌بردیم، متاسفانه دو بر یک باختیم.

عبداللهی در مورد شرایط ماشین‌سازی عنوان کرد: به غیر از 10دقیقه اول، بچه‌های ما در کل بازی تمرکز لازم را داشتند. بافت فوتبال ما امروز بی نظیر بود. در نیمه دوم هرکاری که لازم بود با حریف کردیم. یه غیر ازدو ضربه ایستگاهی که یکی از آن‌ها گل شد، بقیه زمان بازی توپ دست ما بود. روزهایی توپ وارد گل نمی شود. 

مربی سبزپوشان در مورد داوری مسابقه اظهار داشت: ما روی صحنه پنالتی بحث داریم. قبل از بازی هم گفتم نگران هستم. صفایی می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد و اگر اشتباه نکنم یک توپ هم از خط دروازه آن‌ها در نیمه دوم رد شد.

وی افزود: بازیکنان ما می دانند کجای کار هستند. از آن ها خیلی ممنون هستم. واقعا با قلبی بزرگ و تمام وجود کار کردند. یاد می‌گیرند هرروز برای بهتر شدن و بالاتر رفتن تمرین کنند. ان شاالله امسال این تیم بماند و ما سربلند باشیم.

مربی ماشین‌سازی گفت: از این بچه ها حمایت کنید. تیم خوبی داریم. به تک تک آن‌ها افتخار می‌کنم. پاداش بازی گل‌گهر برای بازی با ما رقمی رویایی بود. مقابل چنین تیمی با این انرژی و شرایط، حاکم بازی بودن خیلی سخت است. بچه‌های ما موفق شدند این کار را انجام بدهند. قول می‌دهم بازی بعد قطعا بهتر از این بازی کار می‌کنیم، چون همه بازیکنان با تمام وجود کار می‌کنند.

ماشین سازی تبریز حمیدعبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر